آرامش را با ثروت به خود هدیه دادم

یکی از روشهای رسیدن به ثروت کم کردن توقع از دیگران است برای آنکه بتوانید با دیگران در کمال آرامش زندگی کنید از آن ها جز آنچه میتوانند در راهتان نثار کنند چیز دیگری نخواهید. من با تجارت به این مهم دست یافتم و توانستم درآمدم را به چهار برابر افزایش دهم. در ادامه دوست دارم شما را با محصولاتم بیشتر آشنا کنم.

قابلمه مسی ۶ نفره

قابلمه مسی ۶ نفره یکی از بهترین سایزهای مجموعه قابلمه های مسی برای خانواده های پرجمعیت می باشد که در طعم غذا اثر مطلوبی می گذارد.

در حال حاضر انواع قابلمه های مسی در بازار وجود دارند که شما به فراخور تعداد اعضای خانواده و نوع کاربری می توانید آنها را انتخاب کنید اما نوع ۶ نفره این محصول به دلیل گنجایش بالا مناسب طبخ انواع آش، خورشت و پلو می باشد.

ظروف ساخته شده از فلز مس به دلیل رسانایی بالای گرما و الکتریسیته نسبت به روی و چدن غذای مدت به زمان کمتری برای طبخ محتویات درونی خود نیاز دارند.

در نظر داشته باشید که صرفا از قابلمه مسی استفاده نمایید که درون آن قلع اندود (به اصطلاح عامیانه سفید) شده باشد چرا که مس زیادی نیز برای بدن مضر می باشد.

قابلمه مسی زنجان

قابلمه مسی زنجان در مدلهای مختلفی یافت می شوند که برخی از آنها ماشینی بوده و برخی دیگر توسط افراد خبره در این حرفه چکش کاری شده و به اصطلاح دست ساز هستند.

رنگ بدنه قابلمه مسی به رنگ سرخ مایل به قهوه ای است و دارای وزن تقریبی ۱.۶۱۸ گرم و قطر دهانه ۲۵ سانتی متر و ارتفاع ۱۲ سانتی متر است.

احتمالا مشابه آن را در کابلهای برق رؤیت نموده اید اما داخل این محصول به دلیل قلع اندود شدن رنگی سفید و درخشان داشته که نیازمند تمدید در طی سال است.

قابلمه مسی قدیمی

خرید قابلمه مسی قدیمی مرغوب نیازمند داشتن اطلاعاتی هر چند مختصر در مورد این محصول است برای مثال هرچه بدنه قابلمه مسی براق تر باشد نشان از کیفیت بالای مواد به کار رفته و پرداخت آن است.

در برخی از نمونه های تقلبی کرده اند که تنها رنگ مس داشته اما در واقع آهنی هستند، در این زمان استفاده از آهنربا راحت ترین راه حل برای پی بردن به حقیقت است چرا که مس جذب آهنربا نمی شود.

در نهایت رنگ سرخ فام مس گواهی بر اصل بودن این محصول است چرا که در نمونه های تقلبی به علت استفاده از فلزات روی و برنج رنگ ظرف متمایل به زرد می باشد.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =