آنتوتو فهرست قدرتمندترین گوشی‌های اندرویدی آوریل 2022 را منتشر کرد

آنتوتو فهرست قدرتمندترین گوشی‌های اندرویدی آوریل ۲۰۲۲ را منتشر کرد

به گزارش مجله اینترنتی توزلو به نقل از دیجیاتو

بنچمارک آنتوتو به تازگی فهرستی سه‌گانه از برترین گوشی‌های هوشمند اندرویدی ماه آوریل در دسته‌های پرچمدار، بالارده و میان‌رده را منتشر کرده که تراشه‌های اسنپدراگون بیشترین سهم را در میان آن‌ها دارند.

بنابر فهرستی که برای بازار چین است، تقریبا تمامی ده مدل برتر فهرست پرچمداران آنتوتو مجهز به تراشه اسنپدراگون ۸ نسل ۱ هستند، مدل‌های فهرست بالارده نیز عموما متشکل از گوشی‌های دارای تراشه دیمنستی ۸۱۰۰ و اسنپدراگون ۸۷۰ هستند و فهرست میان‌رده‌ها نیز بیشتر شامل گوشی‌های مجهز به اسنپدراگون ۷۷۸G است.

برترین گوشی‌های پرچمدار آوریل ۲۰۲۲

در فهرست پرچمداران مقام اول با امتیاز ۱,۰۶۲,۷۴۷ به گوشی بلک شارک ۵ پرو اختصاص دارد و پس از این گوشی شاهد مدل‌های رد مجیک ۷ پرو و لنوو لیجن Y90 در مقام‌های دوم و سوم هستیم، که به ترتیب امتیازهای ۱,۰۳۲,۴۹۴ و ۱,۰۲۳,۹۳۴ راکسب کرده‌اند.

لازم به ذکر است که غیر از ویوو X80 که دارای تراشه دیمنستی ۹۰۰۰ است و در مقام چهارم قرار گرفته، تمامی مدل‌های این فهرست از تراشه اسنپدراگون ۸ نسل ۱ بهره می‌برند.

برترین گوشی‌های بالارده آوریل ۲۰۲۲

برترین گوشی‌های هوشمند «غیرپرچمدار» در ماه آوریل

در لیست گوشی‌های بالارده ردمی K50 و ریلمی GT Neo3 با تراشه دیمنستی ۸۱۰۰ مقام اول و دوم را به خود اختصاص داده‌اند. همچنین گوشی iQOO Neo5 مجهز به اسنپدراگون ۸۷۰ نیز با کسب ۷۳۲,۵۵۹ امتیاز در مقام سوم این لیست جای دارد.

برترین گوشی‌های میان‌رده آوریل ۲۰۲۲

برترین گوشی‌های هوشمند «میان‌رده» در ماه آوریل

در پایان نیز لیست بهترین گوشی‌های هوشمند میان‌رده ماه آوریل را داریم که گوشی iQOO Z5 با تراشه اسنپدراگون ۷۷۸G و امتیاز ۵۷۲,۱۸۸ صدرنشین آن است. مقام دوم این لیست به شیائومی CIVI 1S تعلق دارد و گوشی آنر ۶۰ پرو نیز با امتیاز ۵۴۷,۸۸۶ مقام سوم را تصاحب کرده است.

باقی گوشی‌های دارای اسنپدراگون ۷۷۸G این لیست مواردی چون ریلمی Q3s، شیائومی ۱۱ لایت ۵G به همراه آنر ۶۰ و آنر ۵۰ پرو و مدل آنر ۵۰ می‌شوند و جایگاه دهم هم به هواوی نوا ۶ تعلق دارد.

<دیجیاتو / منبع

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده − هشت =