آیا شغل مناسب می تواند شما را پولدار کند یا یک ارث کلان

با بررسی این دو موضوع می توان دریافت که شغل مناسب بهتر از ارث کلان می باشد چرا که ارث می تواند روزی تمام شود  اما یادگیری حرفه در تجارت انواع دستکش این می تواند بسیار بهتر باشد و هیچ وقت تمام نشود.

دستکش کار چرم

در مبحث ساخت دستکش کار چرم می بایست نکات زیادی لحاظ شود، از جمله این نکات در ابتدا حفاظت و ایمن بودن دست به واسطه دستکش در برابر خطرات است که این امر به واسطه جنس مرغوب پلاستیک و پلیمر زیر این دستکش میسر می شود.

مبحث بعدی راحتی این دستکش ها می باشد که برای فراهم هم کردن این موضوع باید از الیاف طبیعی نخ پنبه ضخیم پارچه کشی استفاده کرد زیرا باعث جلوگیری از سوختگی و گردش هوا برای خنک ماندن دست می باشد.

از این دستکش ها برای کارگران ساختمانی که با انواع سیم و کابل شبکه تماس مستقیم دارند استفاده می شود، همچنین موارد دیگر استفاده برای کارگران معادن، کارگران در صنایع خودروسازی، تولید لوازم خانگی، تولید ماشین آلات پیشرفته در کشاورزی و تولید محصولات غذایی، کارگران فصلی، کارگران کارهای سخت خط و زمان بر استفاده می شود.

دستکش کار نخی

در قسمت انتهایی دستکش کار نخی یک تکه کش بافت پهن قرار دارد تا مجبور نباشید به صورت مکرر دستکش را به بالا به قصد محکم شدن بکشید و جنس این دستکش به علت جنس پنبه ای فوق العاده با کیفیت نرم و راحت است که بسیار در کار می تواند به شما کند تا اجسام را راحت تر در دست بگیرید و انواع کارهای یدی را بدون اطلاف وقت انجام دهید.

این دستکش ها از جنس پلی استر و پنبه ساخته می شوند تا علاوه بر راحتی و خنک ماندن دستان، مبحث نفوذ ناپذیری در برابر باکتری و آلودگی را انجام دهد و در طراحی و تولید این دستکش ها نکته قابل توجه و جذاب نفوذ ناپذیری مایعات تا چند دقیقه به واسطه مواد پلی استر تولید شده در شرکت های پترو پالایشگاهی است.

شما برای کار در انواع صنایع نیازمند رعایت جوانب ایمنی هستید. مخاطرات یک پروژه در حال انجام هم می تواند فیزیکی (خراش، بریدگی، زخم شدن، سوراخ شدن) دستها باشد هم موارد دیگر مثل انتقال آلودگی ها به واسطه دستان کثیف لذا باید برای حل این مشکل از دستکش کار نخی استفاده کرد.

دستکش نسوز

برای مثال کارگرهایی که کار با کوره دارند و ممکن است که دست شان در این گونه کارها دچار آسیب و صدمه شود حتماً باید از این دستکش نسوز استفاده نمایند تا علاوه بر ایمنی بالا و ایجاد خیالی راحت، با خاطری آسوده و اعتماد به نفس در انجام امور محوله شان تلاش کنند.

در کنار دستکشها از دیگر وسایل ایمنی مانند کلاه ایمنی، عینک مناسب، کفش ایمنی و غیره نیز باید استفاده کرد مخصوصاً برای فضاهایی که دچار حرارت بالا یا تجهیزات داغ می باشند. همچنین در هنگام خرید دستکشهای ایمنی می توانید به یک سری از علائم اختصاری درج شده بر روی آنها توجه کنید و با توجه به آنها می توانید بهترین نوع دستکش را انتخاب نمائید، مانند اینکه مقاوم در برابر سرما هستند، عوامل میکروبی، آتش، مواد رادیو اکتیو و غیره.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − هفت =