از تهدید ها برای خود فرصت ساختم

در چند سال اخیر بخاطر بیماری کرونا و شرایط بد اقتصادی در شرایط دشواری به سر می بردم و زندگی ام با چالش های جدی مواجه شد بود و تمامی این اتفاقات کسب و کار من را تهدید می کردو من به دنبال راهکاری برای خروج از این بن بست بودم که با تجارت آشنا شدم و تصمیم گرفتم که برای خروج از این تهدید وارد این مسیر شوم و محصول خودم موکت را در جای جدیدی به فروش برسانم بنابراین وارد این راه شدم و توانتسم در مدت زمانی کم سودی بالا را به دست اورم.

موکت اداری پالاز

موکت اداری پالاز بهترین موکت در بازار می باشد که دارای طرح های متنوع هستند و قیمت آن ها با توجه به کیفیت و متراژ متفاوت است.

از مناسب ترین پوشش ها برای کف می توان به انواع موکت اداری پالاز اشاره داشت، این نوع پوشش ها نوعی کفپوش مناسب برای منازل و محیط های اداری و دفتر کار هستند.

افرادی که دوست دارند در محیط اداری خود تغییرات بسیار را با هزینه اندک داشته باشند می توانند از انواع موکت اداری استفاده کنند.

موکت های پالاز با دارا بودن طرح های متنوع قابل استفاده با انواع دکوراسیون اداری هستند، این نوع موکت ها به دلیل دارا بودن پرز های کوتاه خیلی راحت تمیز می شوند.

نحوه تمیز کردن آن ها بسیار آسان است، الیاف موکت های اداری از پلی پروپیلن هستند که از مناسب ترین الیاف برای موکت می باشند؛ به این خاطر که در برابر آلودگی دوام بالایی دارند.

موکت طرح پارکت پالاز

هرچند در سال های اخیر انواع گوناگونی از کفپوش ها بر اساس جنس و کاربرد به بازار عرضه شده است، اما موکت ها نیز از این تغییر و تحول بی بهره نمانده اند و همچنان طرح های جدید و با کیفیت توانسته جایگاه خوبی در بازار پیدا کنند.

موکت طرح پارکت پالاز به واسطه جذابیت و تنوع در طرح و رنگ همواره یکی از محبوب ترین انواع کفپوش در کل دنیا است و نسبت به سرامیک، سنگ و کفپوش های مشابه برتری های خاصی دارد.

به گونه ای که متخصصان موفق شده اند که با پیشرفت فناوری و دانش روز انواع مختلفی از موکت طرح پارکت را طراحی و روانه بازار کنند و همین تنوع و طراحی به روز از دلایل محبوبیت و تقاضای بسیار این کفپوش است.

البته نکته مهمی که همواره باید در نظر گرفت امکان وجود محصولات بی اصالت و تقلبی در میان این میزان تعدد از محصولات است که لازمه مقابله با آن، خرید از مراکز معتبر عرضه موکت با کیفیت و ضمانت است.

موکت طرح دار اتاق کودک

موکت ها از طرح های قدیمی فاصله گرفته و با طرح های با روز و شیک طرح دار مخصوص محیط هایی همچون موکت طرح دار اتاق کودک به بازار عرضه می شوند که آمار خرید آن امروزه افزایش یافته است.

اغلب افراد استفاده از موکت طرح دار را به طرح های قدیمی و ساده ترجیح می دهند اما تنها چیزی خریدارن در حین خرید به آن توجه می کند قیمت آن می باشد.

تفاوت قیمت این محصول تحت تاثیر عواملی است که در ادامه به چند نمونه از آن می پردازیم.

دو نمونه از اصلی ترین عوامل تاثیر گذار بر قیمت موکت متراژ و حجم موکت می باشد که بستگی به محل مورد نظر داشته و محاسبه می شود.

از دیگر عوامل تاثیر گذار بر قیمت این کالا می توان به جنس موکت اشاره کرد، موکت ها از الیاف متفاوتی تولید می شوند که بستگی به مکان مورد استفاده دارند.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 3 =