از توییتر بابت عدم پرداخت اجاره مقر اصلی شرکت شکایت شد

از توییتر بابت عدم پرداخت اجاره مقر اصلی شرکت شکایت شد

به گزارش مجله اینترنتی توزلو به نقل از دیجیاتو

شرکت املاک کالیفرنیا، مالک ساختمانی که مقر اصلی شرکت توییتر است، از کمپانی ایلان ماسک به‌خاطر عدم پرداخت اجاره‌ای به‌مبلغ ۱۳۶,۲۵۰ دلار شکایت کرده است. این شرکت ابتدا ۲۵ آذر به توییتر تذکر داده بود که اجاره معوقه خود را ظرف پنج روز واریز کند. اما حالا کار به دادگاه کشیده است.

به‌گزارش بلومبرگ، شرکت California Property Trust به‌دنبال عدم پرداخت اجاره طبقه سی‌ام ساختمان هارتفورد در شماره ۶۵۰ خیابان کالیفرنیا در سان‌فرانسیسکو از توییتر شکایت کرده است. این شکایت در دادگاه عالی شهرستان سان‌فرانسیسکو ثبت شده است.

توییتر به‌روش‌های مختلف به‌دنبال کاهش هزینه‌ها بوده است

نیویورک تایمز پیش‌تر گزارش داده بود که توییتر گام‌های عجیبی را برای کاهش هزینه‌ها برداشته است. برای مثال، این شرکت در چند وقت اخیر اجاره بسیاری از شعب خود در کشورهای مختلف را پرداخت نکرده است. این شرکت همچنین از پرداخت هزینه ۱۹۷,۷۲۵ دلاری پروازهای ایلان ماسک در هفته اول تکمیل معامله خرید توییتر سرباز زده و با یک شکایت در این زمینه روبه‌رو است.

نیویورک تایمز در آن گزارش گفته بود که ماسک و سایر مدیران ارشد توییتر درباره پیامدهای احتمالی عدم پرداخت مزایای پایان کار هزاران نفر از کارمندان اخراج‌شده از شرکت هم حرف زده بودند. زمانی که او کنترل توییتر را برعهده گرفت، در نظر داشت که بسیاری از کارمندان را بدون پرداخت مزایای پایان کار کنار بگذارد. اما درنهایت پذیرفت که حداقل به کارمندان آمریکایی شرکت دو ماه حقوق و یک ماه مزایای پایان کار بدهد تا مشکل قانونی برای این شرکت به‌وجود نیاید.

به‌دنبال اتخاذ این تصمیمات، ماسک تیم حقوقی توییتر را با آگاهی از مشکلات احتمالی پیش رو تغییر داد. او دو وکیل ارشد این شرکت را اخراج کرد و در عوض وکلایی را از اسپیس ایکس به توییتر آورد. حالا باید منتظر باشیم تا ببینیم دادگاه‌ها چه تصمیمی برای اقدامات اخیر این شرکت شبکه اجتماعی خواهند گرفت.

<دیجیاتو / منبع

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 13 =