از زمانی که با کاربرد روفرشی آشنا شدم زندگی زیباتری دارم

برخی از محصولات کاربردها و خاص بسیاری دارند که اگر افراد از آن ها مطلع شوند حتما آن را خریداری خواهند کرد به خصوص اگر محصولی مانند روفرشی که خیلی از افراد با آن آشنا هستند ولی به دنبال بهترین آن هستند که من با ارائه بهترین کیفیت معروف ترین فرد در این حوزه شدم و از زمان آشنایی من با این محصول زندگی من رنگ دیگری گرفت و زیباتر شد.

روفرشی نیکزاد

یکی از مهم ترین مشکلاتی که خانومهای خانه دار به آن دچار هستند داشتن فرش با رنگ روشن می باشد که به راحتی کثیف می شوند برای رفع این مشکل می توانند از روفرشی نیکزاد استفاده کنند.

امروزه روفرشی طرح فرش پتویی طراحی شده است که می توان برای اتاق کودک از آنها استفاده کرد، روفرشی دارای انواع متنوعی از لحاظ جنس و طرح می باشند که ما در این مقاله به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

یکی از وسایلی که تهیه ی آن برای اتاق کودک بسیار ضروری می باشد روفرشی می باشد زیرا با استفاده از یک روفرشی دیگر نگران کثیف شدن فرش اتاق توسط کودک نیستیم.

روفرشیهای طرح کودک یکی از پرطرفدار ترین نوع از روفرشیهای موجود در بازار هستند که دارای طرح و رنگهای شاد هستند که شما می توانید بسته به دختر و یا پسر بودن فرزند خود یک نمونه از آن را انتخاب کنید، جنس روفرشیهای طرح کودک به گونه ای می باشد که شما بدون هیچ نگرانی می توانید آن را جابجا کرده و بشورید.

روفرشی کش دار

در دوران گذشته جهت حفظ رنگ، بافت و جلوگیری از کثیف شده فرش از پارچه یا ملحفه استفاده می کردند، ولی امروزه خریداران از روفرشی کش دار طرح فرش که از قیمت و رنگهای متنوع با جذاب ترین طرح های بازار برخوردار می باشد در این زمینه بهره گیری می نمایند. 

از جمله عوامل متعددی که می تواند بر نرخ روفرشی طرح فرش موثر واقع گردد کیفیت محصول، ابعاد گوناگون آن، نحوه سفارش روفرشی و همچنین الیاف و جنس به کار برده شده در تولید آن است. 

تولید رنگهای زیبا و همچنین طرحهای جذاب و دیدنی از جمله طرح فرش در این محصول سبب شده است تا خریداران بتوانند با توجه به سلایق شخصی انتخابهای متعددی را تجربه نمایند و از خرید خود نیز لذت ببرند. 

این محصول در کنار بافت بسیار خوب و ضخیمی که به خود اختصاص داده است دارای مزایای می باشد که از جمله ی آنها می توان به حفظ رنگ فرش و همچنین بافت آن در برابر تابش نور خورشید و جلوگیری از تغییر رنگ این کالا اشاره نمود. 

روفرشی دوشانل

از دیگر مزایای بهره گیری از روفرشی دوشانل عدم آسیب به بافت فرش در برابر لکه ها و کثیفی و همچنین پوشش دهی مشکل و نقص موجود در فرش می باشد و این امر برای بانوان از اهمیت زیادی نیز برخوردار می باشد. 

ضخامت مناسب و خوب این کالا و علاوه بر آن رنگهای چشم نواز این نوع روفرشی از دیگر خصوصیات موجود در این کالا می باشد و علاوه بر این عوامل استفاده از آن برای انواع مختلف فرش نیز امکان پذیر می باشد. 

اندازه و سایزی که تولید کننده برای روفرشی طرح فرش در نظر گرفته است مختلف می باشد و از جمله سایزهای این کالا می تواند به ۳ و ۶ متری و همچنین سایز روفرشی ۹ و ۱۲ متری روفرشی طرح فرش اشاره نمود. 

این کالا دارای شکلی مستطیل مانند است و با توجه به ابعاد و اندازه های گوناگونی که در بر گرفته است نیاز خریداران را برطرف می کند و علاوه بر این امر از جمله فاکتورهای مهم در قیمت روفرشی طرح فرش اندازه ی آن می باشد. 

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − دو =