از فقر تا ثروتمند شدن داستان زندگی من را بشنوید

یکی از بهترین راهکارها و ایده ‌ها برای کسب موفقیت این است که علاوه بر اینکه باید هدف خود را تعیین کنید، همچنین مسیر و روش رسیدن به آن هدف را نیز بایستی ترسیم کنید تا بتوانید به تلاش ‌هایتان نظم و جهت دهید. در من زمانی ‌که جوان‌ تر بودم و زندگی فقیرانه‌ ای داشتم، آرزوی ثروت را در سر داشتم تا اینکه با یک پرس و جو با حوزه پر فروش توت آشنا شدم و از آنجا که تجربه کافی نداشتم تصمیم گرفتم برای تجارت این محصول از فعالان این عرصه کمک بگیرم و با راهنمایی آنها فروش خود را چند برابر کردم و اکنون بعد از چند سال فعالیت و ثروت آفرینی در این زمینه صاحب نام و شهرت شده ام.

توت خشک نقلی

توت خشک نقلی یکی از پر طرفدارتری انواع خشکبار می باشد. توت خشک به دلیل داشتن مقدار قابل توجهی از کلسیم و همچنین فسفر در خودبسیار برای محکم کردن لثه و جلوگیری از خراب شدن دندانها موثر می باشد. همچنین به دلیل قندهای طبیعی موجو در توت خشک به عنوان یک انرژی زا بسیار سالم برای افراد پا به سن گذاشته محسوب می شود. شاید باورتان نشود اما توت خشک مانند یک داروخانه غنی از دارو عمل می کند زیرا در برابر بسیاری از بیماریها تاثیر و نقش بسزایی دارد. توت خشک مقدار بسیار بالایی از روتین وجود دارد که این ماده در جلوگیری از به وجود آمدن سرطان روده بسیار موثر بوده و همچنین موجب خنک شدن خون در رگها می شود.

توت در تهران

استفاده از توت در تهران بسیار رایج می باشد که می تواند سوءهاضمه را درمان کند و همچنین موجب تسکین حالت تهوع و اسهال نیز می شود. توت سفید خشک شده طعم بهتری دارد و به دلیل از دست دادن آب شیرین تر می باشد و می تواند به عنوان بهترین جایگزین برای استفاده از قند و شکر باشد. توت سفید در پزشکی می تواند به عنوان یک منبع قابل اعتماد برای درمان بیماریهای مختلف مورد استفاده قرار بگیرد در حقیقت توت خشک سفید می تواند سبب جلوگیری از رشد سلولهای سرطانی شده و همچنین میزان قند و کلسترول خون را کاهش می دهد.

توت سیاه خشک

فیبرهای موجود در توت سیاه خشک باعث ایجاد احساس سیری بسیار خوبی در جسم شما شده و از پر خوری جلوگیری به عمل می آورند بنابراین شما می توانید توت سیاه خشک را خریداری نموده و در منزل داشته باشید و هر زمان که احساس گرسنگی کردید، به جای غذاهای چاق کننده، چند عدد از آن را میل کنید شاید برای شما نیز جالب باشد بدانید که توت سیاه خشک به عنوان یک ماده ضد باکتری مطرح شده است. بنابراین شما می توانید با مصرف آن، انواع باکتری هایی که در دهان شما وجود دارند را از بین ببرید وجود این باکتری ها نه تنها باعث بوی ناخوشایند دهان می شود، بلکه به مرور زمان دندان ها را خراب می کند به همین علت است که مردم از زمان های قدیم از توت خشک، به عنوان یک ماده ارزشمند برای از بین بردن بوی بد دهان خود استفاده نموده و از تمامی مواهب آن برخوردار می شوند.

 

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − چهار =