30 میلیون تومان برای اولین اسکوتر برقی جهان با درگاه شارژ USB-C؛ جان سخت و نشکن

اسکوتر برقی جان سخت از استونی با قیمت ۳۰ میلیون تومان معرفی شد

به گزارش مجله اینترنتی توزلو به نقل از دیجیاتو

اسکوتر برقی Aike T از استونی، نخستین اسکوتر شارژی با درگاه USB-C در جهان است. این اسکوتر چیزی فراتر از یک طراحی جذاب ارائه می‌دهد. این وسیله نقلیه به راحتی و در هر مکان قابل شارژ است. همچنین شرکت سازنده ادعا می‌کند که اسکوتر برقی Aike T ضد ضربه و نشکن خواهد بود و با قیمتی در حدود ۱۰۰۰ دلار (حدود ۳۰ میلیون تومان) گزینه ای مناسب برای تردد شهری است.

اسکوترهای برقی سرگرم کننده هستند و کاربران می‌توانند به راحتی آن‌ها را مورد استفاده قرار دهند. با این حال اکثر آن‌ها کیفیت ساخت مناسبی ندارند و پس از مدت کوتاهی بلااستفاده می‌شوند.

شرکت اروپایی Aike با هدف برطرف کردن این ایرادات تاسیس شد. اسکوترهای برقی این شرکت بادوام هستند. در نتیجه کاربران می‌توانند برای مدت طولانی به آن‌ها اعتماد کنند. نخستین اسکوتر برقی Aike در سال ۲۰۲۱ وارد بازار شد. اکنون مدل دوم این شرکت یعنی اسکوتر مدل T با پشتیبانی از درگاه USB-C وارد بازار شده است.

اسکوتر برقی AikeT طراحی زیبا و کاربردی دارد و عرشه بزرگ آن موجب خواهد شد تا کاربر به سادگی روی آن قرار گیرد. شرکت سازنده محصول خود را محکم و قوی توصیف می‌کند. به بیان سازنده، اسکوتر برقی AikeT از نظر دوام با گوشی‌های قدیمی نوکیا برابری می‌کند!

قابلیت‌های دیگر اسکوتر برقی Aike T

علاوه بر قابلیت پشتیبانی از درگاه USB-C، اسکوتر Aike T قابل استفاده در شهرهای شلوغ است. این اسکوتر به صورت تاشو خلق شد. از این رو کاربر می‌تواند آن را به راحتی با خود به همه جا ببرد. این اسکوتر ۱۹ کیلوگرم وزن دارد و به چرخ‌های بدون تیوب پنوماتیک مجهز است. حداکثر وزن قابل تحمل این اسکوتر نیز ۱۵۰ کیلوگرم خواهد بود.

سفره ماهی ۴ متری در اعماق رودخانه مکونگ
بیشتر بخوانیم

اسکوتر برقی Aike T موتوری به قدرت ۳۵۰ وات دارد. حداکثر سرعت قابل دستیابی این وسیله نقلیه دو چرخ ۲۵ کیلومتربرساعت است. با یکبار شارژ این اسکوتر، می‌توانید ۴۰ کیلومتر با آن حرکت کنید. پکیج باتری‌های این وسیله دوچرخ ۵۸۳.۲ وات ساعت ظرفیت دارد و قابل جابجایی است.

اسکوتر برقی Aike T

همچنین یک باتری دائمی در این اسکوتر تعبیه شده است که همیشه سیستم ناوبری را روشن نگه می‌دارد. در صورتی که فردی به اسکوتر شما آسیب بزند، وسیله نقلیه از طریق پیام مالک را مطلع خواهد کرد. اسکوتر برقی AikeT حدود هزار دلار قیمت دارد. مشتریان هم‌اکنون می‌توانند با ارائه پیش پرداخت ۷۰ دلار، این وسیله نقلیه دو چرخ را خریداری کنند.

<دیجیاتو / منبع

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 1 =