انتخابات ۱۴۰۰

انتخابات ۱۴۰۰

انتخابات 1400

بسم الله…

امروز ۵ خرداد انتخابات ۱۴۰۰ ،فردای اعلام رسمی اسامی نامزد های تائید صلاحیت شده ی ریاست جمهوری به دست اعضای شورای نگهبان و اعلام شده توسط وزارت کشور میباشد.

لیست اسامی هم خیلی جالب بود،(همتی،رئیسی،جلیلی،مهرعلیزاده،زاکانی،قاضی زاده هاشمی،رضایی)

با دیدن لیست فوق برای شما هم پر واضح است که احوالات اصلاحطلبان و اعتدالی ها (که تخم مرغهایشان را در سبد لاریجانی ریخته بودند) با این لیست چگونه است!

ولی شاید برایتان جالب باشد این لیست، داد بدنه ای از جریان اصولگرا_انقلابی را هم در آورد و در اقداماتی کم سابقه آن را ناقص دانستند و شورای نگهبان را به هشیاری فراخواندند.

تا جایی که رئیسی پراقبال ترین نامزد این لیست به دنبال صلاحیت دوستان ردصلاحیت شده بوده اند…الله اکبر

اولا:من همیشه پناه میبردم به خدا از مصلحت اندیشی ها در برابر حقیقت و عدالت

و یکی از مصادیق این مصلحت بازیها ،مهره چینی اعضای شورای نگهبان برای دوئل های انتخاباتی بود و از این بابت خداروشکر آنقدر مضحکانه و کلیشه ای مصلحت اندیشی نشده است،ضمن اینکه تک صدایی به حق برای حکومت ایدئولوژیکی مثل ایران تنها راه نجات و پیشرفت است ولی مسئله چیز دیگری است….

نقل است مولایم علی(ع) میفرمایند:حذر من مواضع تهم

باید از موضع هایی که احتمال تهمت زدن به ما را بالا میبرد دوری کنیم و از نظر شخص من هم رد صلاحیت هایی که حادث شد مطلوب اتاق عملیات روانی ورشستگان اصلاحاتی و… بود تا پیرهن عثمانش کنند…

حالا با تمام این تفاسیر روند انتخابات به یک شوک نیاز دارد و پیشنهاد حقیر چیزی نیست،جز کناره گیری آقای رئیسی به نفع نامزد های انقلابی یا بالاخص،شخص آقا سعید جلیلی(اقناع حزبی حضور ایشون هم پیروزشدن هم حزبی ها در انتخابات پیش رو بود)

البته اتفاقی هم نمی افتد اگر” پیش بینی_پیشنهاد “حقیر به وقوع نپیوندد ،اکنون وارد سعید تایم شده ایم

یا فوق الذکر حادث خواهد شد و یا سعیدمان به نفع سید مظلومین کناره گیری میکند.

انتخابات ۱۴۰۰

 

مجله اینترنتی توزلو

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 17 =