انعطاف پذیری حکم ثروتمند شدنتان را امضا می کند

صبر داشته باشید و نگذارید مشکلات و موانع شما را از تلاش ناامید کنند. در زمینه رسیدن به اهداف برای انتخاب راه مناسب تعصب به خرج ندهید و انعطاف داشته باشید. به شما پیشنهاد می کنیم تا پایان مقاله همراه ما باشید تا با حوزه ای سودمند بیشتر آشنا شوید.

تفاله چغندر شیروان

تولید تفاله چغندر شیروان با درجه کیفیت عالی در استان های مختلفی از ایران انجام می شود که شیروان یکی از همان استانها به شمار می رود.

تفاله چغندر که در جیره غذایی دام های مختلف از آن استفاده می شود به لحاظ ساختاری شیمیایی و فیزیکی که دارد از مشخصات خاصی برخوردار است.

از نظر ساختار شیمیایی تفاله چغندر در صورتی که خشک باشد به رنگ قهوه ای تیره بوده و بوی مطبوع منحصر به فردی دارد اما اگر تازه باشد رنگ آن مایل به قهوه ای روشن می باشد.

اما به لحاظ فیزیکی تفاله چغندر به سه شکل قالبی مفتولی‌ (فشنگی) و پرک تولید شده که اندازه طولی و عرضی و نیز وزن آنها بایکدیگر متفاوت است.

تفاله چغندر ارومیه

یکی از منابع بسیار عالی و غنی پرو بیوتیک، تفاله چغندر ارومیه محسوب می شود که برای میکروب های داخل روده چهار پایانی مانند اسب بسیار مفید است.

خشک شدن صحیح این محصول باعث جلوگیری از ایجاد کپک و همچنین بوی نامطبوع و سوختگی در تفاله چغندر مذکور شده است.

بعد از ساخت تفاله ها آن را به کمک دستگاه مخصوصی خشک می کنند و برای تغذیه به حیوانات مختلف از آن استفاده می کنند.

مصرف تفاله برای حیوانات هیچ ضرری ندارد و کاملا سیر کننده است اما با این حال به تنهایی نمی تواند تمام مواد مغذی مورد نیاز را برای حیوانات تأمین کند و نیاز است حتما با مواد دیگر مخلوط شود.

تفاله چغندر اقلید

انواع کلسیم، ویتامین و مواد مغذی درون تفاله چغندر اقلید وجود داشته که با خوردن دام نیاز بدنشان به صورت طبیعی قابل رفع است.

یکی از بهترین مکمل های خوراکی که به منظور افزایش وزن دام استفاده می شود و دامداران همواره به دنبال خرید آن هستند تفاله چغندر است.

این محصول چون یک محصول فرعی از چغندر است شیرینی ناچیزی دارد برای همین تاثیر منفی برای دام ندارد.

مادامی که این خوراک پر کالری در جیره دام های ماده قرار بگیرد علاوه بر اینکه وزن آنها افزایش پیدا می کند شیر آنها هم زیاد می شود.

برای خرید این محصول می توانید به صورت حضوری و اینترنتی اقدام کنید که قطعا خرید اینترنتی انتخاب بسیار راحت تری برای شما است که با توجه به مقدار نیاز خود آن را تهیه کنید.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =