ایزوگام جیبم را پر پول کرد

برای ثروتمند شدن اول باید درباره آن نکاتی را یاد بگیرید من نیز ابتدا پیرامون کسب و کار جدید خود در مورد محصول ایزوگام تحقیق کرده و سپس شروع به فعالیت کردم و در نهایت توانستم به ثروت زیادی برسم و جیبم را از پول پر کنم.

ایزوگام قیر دمیده

عایقها و آجر فشاری ساختمانی نقش مهمی در ایمن سازی ساختمانها در برابر رطوبتها دارند و دارای دنیای متنوعی می باشند که انواع ایزوگام قیر دمیده نمونه ای برتر از آنها می باشند. فروش این متریالها در همدان، قزوین، قم و غیره به طور انبوه انجام می پذیرد و به عنوان اصلی ترین عایق ساختمانی به شمار می آیند.

امروزه تولید انواع ایزوگام به طور تخصصی و متناسب با نیاز بازارها انجام می پذیرد، بنابراین مدلهای مختلفی از ایزوگامها در بازار موجود می باشد که اگر انتخاب آنها به درستی انجام بپذیرد هر کدام از آنها به نوبه خود می تواند نوعی ایزوگام خوب باشد.

ایزوگامها مدتهاست که به عنوان نوعی عایق بسیار خوب شناخته می شوند و مدلهای مختلف آنها هم از نظر ساختاری و هم از نظر نوع روکشی که برای آنها در نظر گرفته می ‌شود، متنوع می باشند و آنها را به عنوان نوعی کفپوش هم می توان مورد استفاده قرار داد.

ایزوگام سرویس بهداشتی

ایزوگام برای مکان هایی که احتمال ریزش آب بر روی زمین و دیواره های آن وجود دارد، یکی از کار های بسیار مهم است. از جمله این مکان هایی که ایزوگام سرویس بهداشتی آن بسیار مهم است، آشپزخانه منازل می باشد. یکی از بهترین عایق ها استفاده از قیر و گونی، مقوا صنعتی و گونی می باشد. نحوه عایق کردن کف آشپزخانه دقیقا مانند ایزوگام کردن بام خانه ها می باشد و نیازی به کار خاصی نمی باشد. تنها تفاوت در میزان ایزوگام کردن دیوار ها می باشد، که باید تا ۱۷ سانتی متر بالا تر از جایی باشد که امکان تجمع آب در آن است، واجب می باشد.

ایزوگام باید دارای جنس محکمی باشد که در برابر بارش زیاد برف و باران مقاومت بالایی داشته باشد. از این رو تولید کنندگان آن، با توجه به این خصوصیات از مواد اولیه درجه یک برای تولید این محصول استفاده کرده اند. مقاومت خوب این محصول باعث شده تا فروش ایزوگام در ایران از رونق خوبی برخوردار باشد.

ایزوگام چسب دار

برای ترمیم یا تعویض ایزوگام چسب دار قدیمی باید آن ها را از سطح جدا کرده و فرآیند نصب ایزوگام را روی سطح بدون هیچ گونه مواد اضافه ای انجام می دادند.

در این فرآیند به استفاده از چسب های مخصوص قبل از جای گذاری ایزوگام احتیاج می شد و برای اجرای این عایق بندی گاهی از فرآیند حرارت دهی توسط شعله استفاده می شد.

لزوم اجرای این شرایط برای نصب ایزوگام باعث شد رفته رفته از طرفداران آن کاسته شود و نسل جدید ایزوگام ها به بازار معرفی گردد. این محصولات به سادگی روی هر گونه سطوح نصب می شوند و  عملکرد بهتری از مدل های پیشین خود دارند.

چسب ایزوگام برای مدل های قدیمی ایزوگام مصرف داشته و در فرآیند نصب ایزوگام نقش مهمی را ایفا می کند. استفاده از این چسب ها برای ترمیم قسمت های آسیب دیده ی ایزوگام نیز یکی از رایج ترین کاربرد های این محصول می باشد.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 14 =