این مسیر ثروت را برایم به ارمغان آرود

من در مسیر تجارت توانستم به موفقیت مالی در مدت زمان کوتاهی برسم و این تجربه بسیار بزرگی بود که من به دست آوردم و از روزی که با این شغل به ثروت رسیدم به تمامی اطرافیانم پیشنهاد داده ام که ترس و هراس به خود راه ندهند و با قدم گذاشتن در این مسیر پیشرفت خودشان را ببینند و لذت ببرند.

آجر سفال سه سوراخ

همانطور که میدانید آجر سفال سه سوراخ دارای انواع بسیار مختلفی هستند که هر کدام از آنها سود جداگانه ای را به خود اختصاص می دهد در سال های اخیر صادرات آجر به ترکیه بسیار رونق داشته است.

برخی از تولید کنندگانی که در ایران فعالیت می کنند به علت کیفیت بالا و برتر بودن محصولات آنها نسبت به باقی تولید کنندگان از بازار خارج به صورت مستقیم و غیرمستقیم درخواست های بیشتری دارند و به همین دلیل می باشد که درباره کیفیت و قیمت محصول همیشه تضمین می دهیم.

شما میتوانید این کالاها را به صورت عمده با کمترین قیمت با بالا ترین کیفیت به کشورهایی همچون ترکیه صادر کنید در ادامه مطلب درباره قوانین موضوع بیشتر با هم صحبت می کنیم.

آجر فشاری نما

در ایران برند ها و نوع های آجر فشاری نما مختلفی وجود دارد که با کیفیت های متنوعی تولید می شود و در بازار بین الملل صادر می شود و در طول هر سال برترین تولید کننده به مردم معرفی می شود.

به دست آوردن این مقام نیازمند بهترین کیفیت و کمترین قیمت میباشد که این نمونه ها را باید به سراسر دنیا مخصوصاً کشورهای همسایه صادر کند که در سال‌های اخیر صادرات به ترکیه سود بسیار بالایی را به خود اختصاص داده است.

پس به همین دلیل می باشد که صادرات این محصول افزایش یافته و این موضوع باعث شده تا تولید کننده ها تلاش بیشتری برای تولید محصولاتی با کیفیت در حجم بالا انجام دهد.

آجر گری دست دوم

آجر گری دست دوم که ماده تشکیل دهنده آن آجرهای سلیس یا کوارتز می باشد که دمای ذوب بسیار بالایی را متحمل می شود و بسیار محکم و ضد ضربه می باشد.

دسته دوم آجرهای آلومینو سیلیکاتی می باشد که این دسته پرفروش ترین آجرها می باشند چون خاک آنها از خاک نسوز تشکیل شده است.

همچنین درصد آلومینا بیشتری دارد و بسته به نوع آجری که مد نظر می باشد می توان از این محصول استفاده کرد.

دسته سوم آجرهای آلومینی هستند که درصد آلومینا این محصول بسیار بالا تر و گاهی حتی بالای ۹۰ در صد می باشد و درجه حرارت و مقاومت بسیار بالایی را تحمل می کنند.

دسته چهارم آجرهای منیزیتی هستند که در صنایع فولاد ، شیشه و قند استفاده می شود.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × چهار =