بار زندگی ام را در پارچه بستم

وارد شدن در حوزه کسب و کار پارچه رمز موفقیت من بود چرا که توانستم بار زندگی ام را بوسیله آن ببندم و برای اطرافیانم هم کار و ثروت ایجاد کردم. در ادامه شما را با چند نمونه از انواع پارچه آشنا می کنم.

پارچه لوردراپه

یکی از لوازم ضروری برای هر خانه پرده است. پارچه لوردراپه علاوه بر اینکه از حریم خانه محافظت می کنند می تواند از تابش مستقیم نور خورشید به داخل نیز جلوگیری کنند.

پرده های طراحی شده با پارچه های زبرا بسته به زیبایی که دارند به راحتی می توان آن را با هر دکوراسیونی هماهنگ کرد. همانطور که می دانید این سبک از پرده ها به سبب داشتن قابلیت تغیر حالت و همچنین کنترل مقدار نور دهی امکان نصب در محیط های متفاوت و همچنین ترکیب با سایر پرده ها را دارند. ترکیب این نوع از پرده ها روشی آسان برای کنترل میزان نور است. ترکیب زبرا و پارچه به سبب ضخامتی که دارند می تواند فضای منزل را به صورت کامل بپوشاند و برای کسانی که نسبت به دیده شدن محیط منزل خود حساس هستند می تواند بهترین گزینه باشد.

پارچه گلدار

پارچه های نخی همچون پارچه نخی پنبه ای خصوصیتهای بسیار زیادی دارند. مثلا بسیار خنک و با دوام هستند. البته باید در نظر داشته باشید که هنگام خرید پارچه گلدار نخی، نوع مرغوب و با کیفیت آن را خریداری نمایید زیرا در غیر اینصورت طول عمر کمی دارد و زود خراب می شود.

قیمت پارچه نخی گلدار در تابستان بسیار زیاد است و در این فصل، این نوع پارچه طرفداران بسیار زیادی دارد. زیرا از بافتی تشکیل شده است که بسیار خنک است البته باید در نظر داشته باشید که پارچه های نخی درست است که خنک می باشد اما در جنسهای مختلفی وجود دارد که ممکن است یک نوع پارچه نخی وجود داشته باشد که بسیار ضخیم باشد و خنک نباشد، در نتیجه برای فصل تابستان مناسب نیست.

پارچه کوردی

پارچه کردی پولک‌‌دارکه در پارچه کوردی استفاده می شود اولین بار در مدیترانه، خاورمیانه و کشورهای عربی مورد استفاده قرار گرفت. این پارچه در رده پارچه‌های گران‌قیمت قرار می‌گرفت؛ از این رو استفاده از این پارچه در آن دوران، نماد ثروت و ثروت‌مندی بشمار می‌رفت. در قدیم برای زینت دادن به لباس‌ها از سکه استفاده می‌شد که امروزه با تولید پارچه پولک‌‌دار، از پولک‌ها، در اشکال و رنگ‌های متنوع و مختلفی بجای سکه استفاده می‌شود. پارچه پولک‌ دار در طرح‌ها، عرض‌ها و رنگ‌های متعدد و از پولک‌هایی مثل پولک بیضی، پولک مربعی، پولک دانه برفی، پولک قلبی، پولک گرد و… تولید می‌شود ولی پرطرفدارترین و پرفروش‌ترین طرح آن، پولک گرد است. 

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + نه =