باز سیاهی فقر به سفیدی ثروت برسید

باید برای تبدیل فقر به ثروت کوشید اما در راهی صحیح تا به نتیجه ی درست ختم شود یکی از راه های درست کار در حوزه انواع پنجره میباشد که موضوع اصلی این مطلب دراین باره میباشد.

پنجره ارسی قدیمی

از پرکاربرد ترین پنجره ها در معماری ایران، پنجره مشبک است که از نظر ظاهر و نوع باز شدن با سایر پنجره ها تفاوت دارد برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت پنجره ارسی قدیمی با ما همراه باشید.اگر به تاریخ و معماری کهن و اصیل ایرانی نگاهی بیاندازید پنجره های ارسی را می بینید که به صورت مشبک و با شیشه های کوچک و رنگارنگ ساخته و آراسته شده اند.

وجود پررنگ پنجره های ارسی در معماری قدیمی ایران نشان از محبوبیت این پنجره ها و اهمیت آن ها در زیبا سازی دارد.

همین مسئله باعث شده تا معماران و طراحان معاصر، از این نوع پنجره در معماری مدرن و سنتی ایرانی بهره گیرند و این محصول را با مدل های جدید در ساختمان سازی و دکوراسیون داخلی جای دهند. استفاده از رنگ های متفاوت در ساخت این پنجره ها، باعث آرامش روح و روان می شود و در بسیاری از موارد برای درمان بیماری هایی همچون افسردگی بسیار تاثیر گذار است.

جالب است بدانید که پنجره ارسی قدیمی به دلیل داشتن شیشه های مشبک، کوچک و نزدیک به هم‌‌، از ورود حرارت و گرما به داخل منزل و محیط جلوگیری می کند.

پنجره بین کابینت

پنجره بین کابینت به منظور زیبایی هرچه بیشتر فضای آشپزخانه، در ابعاد مختلف ساخته می شود و در جایی میان کابینت ها قرار می گیرد. و به دلیل طرفداران زیاد در فروشگاه ما قیمت پنجره بین کابینت مقرون به صرفه است.

فضای بین کابینت ها، محلی مناسب برای مانور دادن ایده های معماران و طراحان داخلی محسوب می شود.

در گذشته این فضا چندان مورد توجه نبود و بیشتر به خود کابینت می پرداختند.

اما با مرور زمان و تغییر در نوع طراحی و دکوراسیون داخلی، بین کابینت ها را به عنوان مکانی بسیار مهم برای ایجاد جلوه ای جذاب و زیبا در آشپزخانه در نظر گرفته اند.

پنجره دوجداره یو پی وی سی

از پرکاربردترین پنجره ها در صنعت ساخت و ساز می توان به مناسبترین قیمت پنجره دوجداره یو پی وی سی اشاره نمود.

امروزه نقش مهم پنجره های دوجداره در طراحی ساختمان و ایجاد عایق صوتی و حرارتی غیر قابل کتمان است و استفاده از این ابزار در جهت جلوگیری از اتلاف انرژی پرفایده خواهد بود.

برای استعلام اینکه پنجره دوجداره ای که قصد خرید آن را دارید از کیفیت بالایی برخوردار است باید به بررسی کلیات و جزئیات پنجره مدنظر بپردازید. پنجره هایی در بازار عرضه شده اند که از پروفیل های با درجه کیفی پایین تولید شده و از خاصیت پروفیل های upvc بهره مند نیستند.

مسلم است که به همان میزان که استفاده از پروفیل مرغوب باعث افزایش کیفی پنجره ها خواهد بود.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 16 =