با ادوات کشاورزی اقتدار پولسازی ام را به نمایش گذاشتم

با اینکه سن کمی داشتم اما این توانایی را در خود می ‌دیدم که بتوانم روزی مانند ثروتمندان زندگی کنم. از این‌ رو با تحقیقاتی که کردم با حوزه تجارت نوین آشنا شدم و توانستم با سرمایه‌ ی ناچیزی کسب‌ و کار خود را آغاز کنم و با آموزش‌ هایی که در این‌ راستا دیدم کسب و کارم رونق گرفت و محصولات خود را به ‌سرعت به فروش رساندم و در مدت کوتاهی شاهد موفقیت ‌ها و پیشرفت ‌های خود باشم. به‌ طوری ‌که در عرض دو سال به یک جوان ثروتمند تبدیل شدند و افتخاری برای خانواده ‌ام شدم.

ادوات کشاورزی زیرشکن

ادوات کشاورزی زیرشکن وسیله ای است که کشاورزان در این موقعیت استفاده کرده و این سفتی و فشردگی خاک را با استفاده از آن از بین می برند. این ابزار کشاورزی نسبت به سایر وسایل مشابه دارای عمق کاری بیشتری است و حتی توان شکاف دادن زمین تا عمق ۴۰ سانتی متری را نیز دارد. زیر شکن یا ساب سویلر ابزار خاک ورزی محسوب می شود به این معنا که با استفاده از آن خاک را زیر و رو کرده و از حالت فشرده خارج می کنند. این ابزار کشاورزی از شاخه هایی از جنس فولاد تشکیل شده که گاهی اوقات تعداد این شاخه ها به ۱۳ عدد نیز می رسد.

ادوات کشاورزی سنگ جمع کن

توان اصلی ادوات کشاورزی سنگ جمع کن ۳ اسب بخار می باشد و ابعاد آن نیز ۱۰۰ در ۱۰۰ سانتی متر است. وزن هر دستگاه ۱۰۰ کیلوگرم بوده و کیفیت آنها از هر نظر فوق العاده می باشد. فراموش نکنید که فقط افراد متخصص باید با استفاده از این دستگاه ها فعالیت داشته باشند. پس در این رابطه حتماً از علم و تخصص ویژه بهره بگیرید. مشخصات ادوات کشاورزی سنگ جمع کن به این شرح می باشد. تیلر یکی از اصلی‌ترین انواع ادوات کشاورزی سنگ جمع کن به شمار می‌ رود. قدرت هر تیلر در حدود ۷ اسب بخار است و همچنین بازه شخم زنی این تیلرها بین ۲۵ تا ۴۰ متر می باشد.

ادوات کشاورزی ماشینی

ادوات کشاورزی ماشینی به دلیل اینکه باعث پیشرفت سریع کارها در زمینه کشاورزی میشود بسیار مورد توجه کشاورزان در سراسر کشور قرار گرفته اند. ادوات کشاورزی ماشینی انواع مختلفی از که می‌توانیم به این نوع کمباین و تراکتور اشاره مستقیم داشته باشیم که این دو مورد از جمله پرکاربرد ترین ادوات کشاورزی ماشینی به حساب می آیند. مشخصات ادوات کشاورزی ماشینی به این شرح می باشد. شهر های مختلفی در کشور ما امروزه به تولید انواع مختلف ادوات کشاورزی ماشینی با کیفیت عالی می پردازند و ویژگی ضدضربه، ضدسایش و ضدخوردگی است و در نوع ساخت فورج و ریخته گری.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =