با اقدامی هوشمندانه بارانی از ثروت در زندگی ‌ام بارید

باید خاطر نشان شد که افراد ثروتمند از ابتدا ثروت بالایی را نداشته‌ اند بلکه آن ‌ها با استفاده از هوش مالی خود توانسته اند از موقعیت ‌های پول ‌ساز بهره ‌برداری کنند و به ثروت بالایی دست یابند. یکی از بهترین روش ‌های پول ‌سازی که ثروتمندان توصیه می کنند تجارت می ‌باشد. زیرا این شغل سودآور برای من این امکان را فراهم کرد تا بتوانم محصولات خود را در زمینه زیر به ‌راحتی به فروش برسانم و ثروت تمام‌ نشدنی را به دست آورم. 

دمپایی المطراش

دمپایی المطراش از جمله دمپایی های عربی موجود در بازار است که دارای کیفیت بالایی بوده و طرح های بسیار زیادی دارد. امروزه استفاده از پاپوش که بتواند کار راه رفتن را برای افراد آسان کند و حفظ سلامت پای انسان را به همراه داشته باشد بسیار مهم است. به همین خاطر شرکت های تولید کننده کفش همواره سعی می کنند تا انواع کفش های متناسب با آناتومی پای انسان را تولید کنند. که از کیفیت خوبی برخوردار باشد و انسان بتواند برای مدت طولانی از این کفش ها استفاده کند. امروزه حتی در خانه ها شاهد هستیم که برای راه رفتن بر روی فرش از دمپایی استفاده می کنند.

دمپایی آخوندی

دمپایی آخوندی یکی از محبوب ترین دمپایی ها بین همه افراد بخصوص طلاب می باشد که دارای قیمت کاملاً مناسب و معقول است. نعلین نام دیگر دمپایی های آخوندی می باشد و نعلین کفشی است که کفی آن از جنس چوب است و رویی آن از چرم تهیه شده باشد. برای بیشتر کردن طول عمر کفش و ماندگاری آن، نعلی به اندازه کفی کفش تهیه می‌کنند و با میخ به کف کفش وصل می کنند. در زمان های قدیم بانوان اهل شرق خراسان از نوعی نعلین یا کفش آخوندی استفاده می کردند که از جنس چرم الوان تهیه می‌شده است و برای زیبایی و تزیین کفش ها از چرم های رنگی استفاده می کردند.

دمپایی آنتی استاتیک

می توان گفت یکی از کاربردهای اصلی و مهم دمپایی آنتی استاتیک که می توان به آن اشاره کرد جلوگیری از ایجاد الکتریسیته ساکن و رفع آسیب های آن است. یکی از عوامل اصطکاک و ایجاد الکتریسیته ساکن راه رفتن است، وقتی حرکت می کنید سایش باعث ایجاد الکتریسیته ساکن در بدن می شود. برای درک بهتر موضوع میتوان در مقیاس عددی گفت راه رفتن روی فرش تا ۳۰۰۰ ولت الکتریسیته ساکن تولید می کند. انتقال الکتریسیته ساکن باعث آسیب رسیدن به قطعات الکترونیکی الکتریکی حساس می‌شود.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 4 =