با انتخاب مسیر کوتاه به بیشترین درآمد رسیدم

هر کسی همیشه به دنبال مسیر کوتاه موفقیت است و من هم دنبال راه آسان پولدار شدن بودم. با کمی تفکر و مشورت با افراد موفق با تجارت آشنا شدم. تجارت آسان یک محصول که به شما معرفی میکنم. برای من تجارت بهترین راه کسب ثروت بود. الان به تمام آرزوهایم رسیده ام.

کشمش تیزابی قوچان

یکی از انواع کشمش های پرطرفدار کشمش تیزابی قوچان است که به دلیل تولید تازه ای که دارد به عنوان محصول مرغوب شناخته شده است. در سال جدید باغداران بسیار زیادی در سطح کشور کشمش تیزابی را به تولید رسانده و آن را با نام کشمش تیزابی قوچان وارد بازار کرده اند تا مشتریان بتوانند خرید خود را به طور کاملا آگاهانه انجام بدهند. محصول تولیدی امسال در مقادیر مختلف به صورت عمده یا جزئی توسط کارخانه داران و یا افراد عادی خریداری شده است. هنوز هم این روند خرید ادامه دارد زیرا هر روزه به تعداد مصرف کنندگان این محصول افزوده می شود. کشمش تیزابی با توجه به روش تولید اصولی و رعایت تمامی نکات بسیار مرغوب بوده و همین مورد یک امتیاز مثبت برای خریداران به حساب می آید.

کشمش سبز در بازار

کشمش سبز در بازار محصولی است که از خشک شدن انگور به وسیله آفتاب و یا به وسیله دستگاه های خشک کن تولید می شود و سرشار از مواد مغذی است. کشمش سبز نیز یک نوع آجیل است که از خشک شدن انگور شاهی به دست می آید و به صورت کشیده می باشد و طعم بسیار شیرینی دارد. یکی از بهترین شهرهای ایران در زمینه تولید کشمش سبز شهر کاشمر می باشد که محصول بسیار با کیفیتی تولید می کند. برای تولید کشمش سبز انگورها را پس از تیزاب زنی به مکانی به نام خانه کشمشی منتقل می کنند و انگور پس از یک تا دو هفته به کشمش تبدیل می شود.

کشمش آفتابی خشک

کشمش آفتابی خشک از خشک شدن دانه های انگور زیر تابش مستقیم خورشید به دست می آید کشمش اولین فرآورده انگور در ایران و دومین فراورده انگور در جهان به شمار می رود .کشمش آفتابی خشک فاقد هر گونه مواد افزودنی نظیر تیزاب می باشد. برای خشک کردن دانه های انگور و تبدیل آن ها به کشمش آن ها را در دمای بین ۱۸ تا ۳۹ درجه سانتی گراد روی سطحی با شیب ملایم به مدت ۴ روز تا یک هفته قرار می دهند. این نوع کشمش سالم ترین نوع کشمش می باشد کشمش آفتابی خشک با نام کشمش آفتاب خشک نیز شناخته می شود. از آنجایی که کشمش آفتابی خشک فاقد مواد نگهدارنده است ماندگاری کمتری به نسبت سایر کشمش ها دارد.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =