با اولویت بندی اهداف گوی سبقت را در ثروتمند شدن بربایید

در همین حین که در حال پایه‌ ریزی سیستم خود هستید و ایجاد عادت‌ های خوب را تمرین می‌ کنید، احتمالا متوجه خواهید شد که هر روز زمان کافی برای دستیابی به همه‌ ی اهداف خود را ندارید. زمان خود را هوشمندانه مدیریت کنید و فعالیت‌ های مهم را در اولویت قرار دهید. همچنین اولویت‌ بندی اهدافتان به این معناست که به چیز‌هایی که در لیست قرار نگرفته اجازه نمی‌ دهید تا جلوی انجام موارد داخل لیست را بگیرند.

سرامیک استخری لوکس

از کاربردهای مهم سرامیک استخری لوکس در مکانهایی است که در برخورد و در معرض رطویت و نفوذ آب فراوانی قرار دارند مثل حمام و استخرها که باید کاشی های آن مقاوت بالایی داشته باشند.

همانطور که می دانید، استخر یا حمام مکانی اسیدی و قلیایی است و دائم در معرض آلودگی بوده و الزاما باید از سرامیک های مناسب و مقاوم استفاده کرد.

سرامیک های استخری لعابدار در مقایسه با نمونه های دیگر خود، به دلیل پخت در دمای بالای کوره ها و فشار پرس زیاد، به مقاومت بسیار بالایی در برابر نفوذ آب و نور آفتاب و لغزندگی می رسند.

آنها را در میان سایر کاشی ها محبوب و خریداران ان را بیشتر کرده است از ویژگیهای ممتاز کاشی استخری، مقاومت در برابر نفوذ آب است بطوریکه قطره ای آب در آن نفوذ نمی کند.

کاشی آجری براق

قیمت کاشی آجری براق در این وبسایت با نرخی مصوب به فروش می رسد و تمامی محصولات ما به علت دوام بالا مورد توجه خریداران زیادی می باشد.

امروزه این نوع مصالح برای تزئین دیوارهای آشپزخانه در طرح های مختلف تولید می شوند.

برای سفارش کاشی آجری براق به صورت عمده می توانید اطلاعات تماس خود را در فرم مشاوره و سفارش ثبت کنید.

با این روش ضمن بهره مندی از مشاوره رایگان کارشناسان مجرب ما مراحل ثبت سفارش را نیز دنبال کرده است.

این کاشیها به دلیل کیفیت بی نظیر سال ها مورد استفاده قرار می گیرند و مانع از این می شوند که هزینه ای دوباره را برای اجرای مجدد آنها متحمل شوید.

سرامیک بدنه استخر

عموما مواد اولیه و فرمولهایی که برای تهیه سرامیک بدنه استخر به کار می رود وجه تمایز بسیاری را با نوع معمولی این محصولات دارد.

مواد اولیه این محصول با آنکه در تولید نوع خام و به اصطلاح بدنه محصول می تواند یکسان باشد ولی طبعا روکشهایی که برای نوع استخری به کار می رود، دارای خاصیت ضد رطوبت می باشند.

همچنین به عنوان یک محصول عایق، بعد از ایزوگام کاری کف و دیوارهای استخر به شمار می رود.

سفالی که برای تولید کاشی استخری به کار می رود دارای تراکم فوق العاده بالایی است.

چون طبعا حجم و وزن آب مورد استفاده در داخل حوض های استخر، بیشتر از وزن افراد شناگر در داخل آن ها می باشد.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 5 =