با این تکنیک از صفر به درآمد میلیاردی رسیدم

زمانی ‌که با پیشنهادی که به من شد وارد عرصه کیوی شدم توانستم با سرمایه خیلی کم کسب‌ و کار خود را شروع کنم و در مدت کوتاهی شاهد افزایش درآمد دلاری خود بودم، چرا که امروزه با توجه به دسترسی گسترده مردم به تکنواوژی اینتنرت، کارهای اینترنتی بسیار سودآور و به صرفه می ‌باشد. 

کیوی در اصفهان

کیوی در اصفهان دارای نرخ های متفاوتی می باشد. به طور کلی می توان گفت کیوی میوه بومی کشورمان محسوب نمی‌شود و ممکن است برخی از ما بدلیل وجود بعضی ترکیب‌ها و مواد آرژن در کیوی، دچار حساست شویم، این حساسیت در پوست کیوی نیز وجود دارد. اگر مشکلی با خوردن کیوی با پوست و یا بدون پوست ندارید، پیشنهاد می‌شود که این میوه را با پوست مصرف کنید. زیرا بخش عمده‌ای از ویتامین E، در پوست کیوی وجود دارد. میوه کوچک کیوی حاوی گنجینه‌ای از شگفتی‌های غذایی است. کیوی یک منبع عالی از ویتامین C (اسید اسکوربیک) است. بعضی از ویتامین‌های دیگر مانند ویتامین A، فولات، ویتامین E (آلفا توکوفرول) و ویتامین K (فیلووینون) نیز در کیوی به مقدار قابل قبولی وجود دارد. همچنین در کیوی مقدار زیادی پتاسیم همراه با سایر مواد معدنی مانند کلسیم، منیزیم و فسفر وجود دارد.

کیوی تالش

قیمت کیوی تالش که از بهترین انواع کیوی در کشور ما است و طرفدران زیادی دارد بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. این نوع کیوی از مرغوبیت زیادی برخوردار است به حدی که برخی از کشور‌ها خواهان خرید آن هستند. در بازار میوه و تره بار قیمت هر کیلو کیوی تالش در بازه ۲۰ تا ۴۵ هزار تومان به فروش می رسد. اگر می‌خواهید بهترین نوع کیوی تالش را خریداری کنید بازار‌های محلی شهر تالش و استان گیلان مرکز اصلی آن‌ها هستند. اما در برخی از موارد به علت فاصله زیاد تا این استان امکان خرید به صورت حضوری و در بازار‌ها وجود ندارد.

کیوی سردرختی

کیوی سردرختی یکی از بهترین گزینه ها برای میوه مهمانی می باشد. میوه کیوی در اواخر قرن بیستم توسط مبلغین مذهبی از چین به نیوزلند آورده شده است. با رشد رو به افزایش این میوه‌های عجیب و غریب، مردم نیوزلند نام آن را به “انگور فرنگی چینی” تغییر دادند. بعدها به آمریکا وارد شد و مورد استقبال خیلی خوبب مردم قرار گرفت. پس از اصلاح مکرر، این میوه به نام “کیوی” به افتخار پرنده ملی نیوزلند نامگذاری شد زیرا شکل کوچک، کرکی و قهوه‌ای آن شباهت زیادی به پوشش خز این پرنده قهوه‌ای و بدون قدرت پرواز دارد. در حال حاضر، ایتالیا، نیوزلند، فرانسه، ژاپن، شیلی و ایالات متحده کشورهای اصلی تولید کننده تجاری کیوی هستند.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 20 =