با این روش دست به خاک هم میزنم طلا می شود

جهت کسب ثروت باید طرز فکر خود را تغییر دهید و از نبوغ خلاق برای تحقق اهداف تان استفاده کنید. این استراتژی موجب شد تا من به خودم بیایم و افکارم را به سمت ثروتسازی ببرم و با چند تکنیک خاص توانستم یک کارخانه ی پولسازی درون خود ایجاد کنم و به یک فرد میلیاردر که الگوی ده ها نفر می باشد تبدیل بشوم.

خواص کنجد قهوه ای

اگر طرز تهیه کیکهای سنتی و کلوچه سنتی را که با کنجد درست می شوند را یاد نگرفته اید با ما همراه باشید تا یک مورد از روشهای پخت کیک کنجدی را با هم آموزش ببینیم. زیرا خواص کنجد قهوه ای بسیار زیاد است و با مصرف آن می توانید از آن بهره مند شوید.

برای آسان تر شدن کار پخت ابتدا مواد اولیه را آماده کنید تا در هنگام ترکیب راحت تر این کار را انجام دهید دو لیوان آرد را از صافی رد کنید و آرد الک شده را با یک قاشق غذا خوری بکینگ پودر و نصف لیوان کنجد سفید مخلوط کنید و به مدت نیم ساعت داخل ظرف روحی در یخچال قرار دهید.

در این حین به سراغ ادامه مواد بروید چهار عدد تخم مرغ را با یک سوم لیوان شکر و یک قاشق چای خوری پودر وانیل و یک قاشق چای خوری پودر نارگیل مخلوط کنید تا یک دست شود و روی آن پر از کفهای سفید شود و سپس یک لیوان شیر و نصف لیوان روغن را با آن به آن اضافه کنید و این بار به مدت پنج دقیقه آنها را با همزن برقی با هم مخلوط کنید.

خواص کرم کنجد

یکی از شاخصه هایی که در زمان و سن رشد کودک شما مورد اهمیت است میزان پروتئین تامینی بدن آنها است و از این رو پروتئین خود به تنهایی باعث عوامل دیگری از جمله رشد می شود و برای مثال می توانیم بگوییم که پروتئین باعث ترمیم و درست کردن سلولهای آسیب دیده بدن نیز می شود. مصرف و خواص کرم کنجد برای رشد کودکان لازم و ضروری می باشد.

کرم کنجد در خود علاوه بر داشتن میزان کلسیم بالا دارای پروتئین مناسبی نیز هست و همین مورد سبب شده است تا با مصرف روزانه کرم کنجد دیگر نگران میزان پروتئین در بدن کودکان خود نباشید.

خواص کتیرا برای مو

بسیاری از افراد که خواهان ماندگاری حالت و تقویت مو می باشند، می توانند کتیرا را برای این امر اختصاص داده و از مزیتهای فراوان آن بهره مند شوند. خواص کتیرا برای مو فوق العاده بوده و همواره موجب تقویت کلاژن شده و ایستادگی لازم را به همراه می آورد. شایان ذکر است کتیرا با قابلیتهای ویژه خود توانسته است شفافیت مو را افزایش داده و از سفیدی مو نیز جلوگیری نماید که بدین منظور افرادی که روزانه از آن استفاده می نمایند، می توانند نسبت به براقیت رشته های ظریف روی سر خود مبادرت ورزند.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − چهارده =