با این روش شرایط مالی ام عالی شد

اگر بسیاری از کاسب های قدیمی را دیده باشید هنگامی که پولی به آنها داده می شد آن را می بوسیدند را در دخل خود می‌ گذاشتند. شما نیز باید به پول احترام بگذارید. من با این روش توانستم به سود میلیاردی در حوزه ی سود پرک برسم.

سود پرک اکسین

از دیگر برند های تولیدی می توانیم به سود پرک اکسین فامکو اشاره ای داشته باشیم که در این زمینه چند سالی است شروع به فعالیت نموده است لازم به توضیح است که تا اینجای مقاله با معرفی انواع برند های تولید کننده این محصول همچنین اطلاعات مختصری در زمینه های مختلف در خصوص کارخانه ها و کاربرد آمونیاک مایع و سود پرک پرداختیم تا شما با این محصول بیشتر آشنا شده و در هنگام خرید حداقل اطلاعات لازم در این زمینه را داشته باشید.

لازم به ذکر است که قیمت سود پرک نیرو کلر به دلیل نوسانات موجود در بازار متفاوت می باشد و نمی توان یک قیمت قطعی را برای آن در نظر گرفت اما نکته قابل توجه این است که شما با مراجعه به وب سایت ما می توانید از قیمت این محصول مطلع شده و در عین کسب اطلاعات مورد نظر خود سود پرک را بنابر کاربرد نیاز سفارش دهید.

کارخانه نیرو کلرازسال ۷۶ دراین زمینه شروع به فعالیت کرده و سود پرک های با کیفیت درجه یک را تولیده کرده و در بازارهای مختلف داخلی و خارجی به عرضه می رساند. لازم به توضیح است که یکی از موارد مصرف سود پرک ها در صنایع آب است که برای تصفیه آب گاها به طور تخصصی توسط کارشناسان مربوطه از سود پرک ها استفاده می شود.

سود سوزآور

سود سوزآور به عنوان یک عامل تمییز کننده صنعتی اغلب بعنوان کاستیک نامیده میشود استفاده میکنند .

در صنعت این ماده را به اب اضافه میکنند و سپس انرا گرم میکنند برای تمیز کاری تجهیزات ، مخازن و… استفاده میشود.به منظور تثبیت مواد حل شده در سطوح قلیایی از سورفکتانت ها استفاده میشود و از این طریق مانع دفع مجدد میشوند.

مواد شوینده حاوی NaOH شامل سورفکتانت ها، مهارکننده های زنگ و ضد عفونی کننده ها هستند.

NaOH در منازل بعنوان یک نوع بازکن چاه و تخلیه کن مورد استفاده قرار میگرد.

یک محلول هیدروکسید سدیم در آب بعنوان راج ترین رنگ بر روی اشیا چوبی به طور سنتی مورد استفاده قرار میگیرد استفاده از این محلول کمتر رایج است زیرا میتواند به سطح چوب ، و رنگدانه های چوب اسیب بزند.

سود مایه ارومیه

اگر به جای سود مایه ارومیه ماده اولیه محلول های کلسیم کلرید و پتاسیم کلرید باشد فرآورده به جای سدیم حاوی پتاسیم و کلسیم خواهد بود. دمای مناسب برای سود مایع بین ۵ تا ۵۵ درجه سانتی گراد است چون در دماهای بالاتر از ۵۵ درجه باعث خوردگی دیواره های مخزن می شود و در دمای کمتر از ۵ درجه سانتی گراد ماده منجمد می شود.

همچنین جنس مخزن نیز باید جنس پلاستیک یا فولاد ضد زنگ باشد تا ماده نتواند یون های فلزی مخزن را جذب کند و عمر و خلوص آن کاهش پیدا نکند. مجموعه ما با بهره بردن از بروز ترین روش های تولید این محصول بهترین کیفیت از آن را ارائه می کند و همچنین با توجه به حساس بودن شرایط حمل و نگهداری، این محصول با بیمه حمل و نقل و ارسال به صورت بسیار مطمئن در اختیار مشتریان عزیز قرار می گیرد. سود مایع (Sodium hydroxide) به شکل مایعی سفید و شفاف در دو غلظت  ۵۰% و ۳۱%  تولید می شود و در دسترس است. سود مایع با فرمول شیمیایی NaOH مایعی فاقد بو و با نقطه انجماد ۴/۴ و نقطه جوش ۱۴۵ درجه سانتی گراد می باشد.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 4 =