با این مدل پارچه میلیونر شدن تان قطعی است

اگر به دنبال کارآفرینی با درآمد قطعی هستید، این مقاله را تا آخر بخوانید. ما پیشنهاد جذابی برای شما داریم و آن کسب و کار در حوزه انواع پارچه است. کاربرد پارچه بر همه عیان است و همه از ضروری بودن این محصول آگاه هستیم. شما می توانید با پارچه کسب و کارتان را شروع کنید و درامدی میلیونی داشته باشید.

پارچه ترمه

پارچه ترمه ارزان یکی از بهترین و مرغوب ترین پارچه ها است که در لباس های سنتی و مانتو های سنتی مورد استفاده قرار می گیرد. ترمه که از قدیم تا کنون مورد استفاده قرار می گرفته و همیشه جزو شیک ترین و محبوب ترین پارچه ها به حساب می‌آید. شناخت قیمت پارچه ترمه اصل به عوامل مختلفی بستگی دارد که مهمترین عامل آن مهارت شخص در شناخت ترمه است. ترمه اصل معمولاً در شهر یزد تولید می شود. شهر یزد که معروف ترین ترمه ها را دارد بزرگترین تولیدی های ترمه را در خود جای داده است.

پارچه حریر

پارچه‌های حریر سیلک شبیه به پارچه حریر ساتن براق و نرم بوده ولی نسبت به آن نازک‌تر و لطیف‌تر هستند. در مورد قیمت پارچه حریر سیلک بد نیست بدانید این پارچه بسیار سر و لیز است و به همین دلیل قرار دادن برش‌های پارچه روی هم و دوختن آن بسیار سخت است. پس بهتر است قبل از دوختن این پارچه پارچه‌های برش خورده را با سوزن یا با کوک به هم متصل کرد و سپس آن را دوخت تا در هنگام دوختن پارچه سر یا لیز نخورد. قیمت پارچه حریر سیلک نیز به صورت طرح دار و ساده متفاوت است و می‌توان از آن برای دوخت انواع لباس خواب استفاده کرد.

پارچه بنگال

پارچه بنگال نوعی پارچه تاری پودی است که معمولا در تار آن کش به کار می رود و این خاصیت، انعطاف پذیری و راحتی پارچه رو بیشتر می کند. معمولا قیمت پارچه بنگال در دو گرماژ در بازار موجود است. گرماژ کمتر آن را برای مانتو و پیراهن مردانه و زنانه استفاده می کنند. البته عموما برای کارهای پیراهنی و مانتو تار پنبه و پود کش استفاده می شود و برای شلوار دو نوع جنس قابل بافت است. نوع اول پنبه در تار کش و نوع دوم اسپان در تار کش. طبیعتا از لحاظ اقتصادی، پارچه اسپان بنگال قیمت فروش کمتری نسبت به بنگال پنبه کش دارد. خصوصیت جالب این نوع بافت پارچه کشش پذیری در جهت طول است. معمولا در عرض های ۱۲۰ و ۱۶۰ سانتیمتر در بازار عرضه می شود. به دلیل قیمت مناسب در عین راحتی و طرح های مناسب از این پارچه در دوخت شلوار استفاده می شود.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 20 =