با تابلو توانستم به کسب درآمد برسم

بنده با توجه به استعدادی که در زمینه نقاشی تابلو های رنگ روغن و ساخت تابلو های نقش برجسته داشتم تصمیم گرفتم تا کسب و کاری در این خصوص راه اندازی کنم و با به عملی رساندن این ایده به کسب درآمد بالایی رسیدم که توانست مرا در مدت زمان کوتاهی به یک ثروتمند تبدیل کند.

تابلو معابر شهری

شاید شما بپرسید که تابلو معابر شهری شامل چه چیزهایی می شوند؟

در جواب این سوال باید بدانید که این تابلوها شامل: انواع تابلو ترافیکی و رانندگی، تابلو خورشیدی، تابلو راهنمای مسیر، تابلو معرفی میادین، تابلوهای کوچک و بزرگ که بر روی آنها نام کوچه و خیابان با خط خوانا نوشته شده است.

همچنین تابلوهای تبلیغاتی شهرداری می باشد اما تولید و ساخت انواع تابلوهای ترافیکی، راهنمایی و رانندگی و غیره باید مطابق با استانداردهای بین المللی باشد و کیفیت لازم را داشته باشند.

اما در ادامه می خواهیم بدانیم که یک تابلو معابر شهری چه مشخصاتی باید داشته باشد.

اول اینکه نیازی از شهر را برطرف کنند دوم اینکه به سبب رنگ مناسب جلب توجه نمایید و در آخر اینکه مفهوم خود را به طور صریح و واضح بیان کنند.

اما برای کارایی و عملکرد بهتر باید در محل درستی نصب شوند تا در دیدرس باشد.

تابلو نقاشی رنگ روغن منظره

تابلو ها مشخصات متفاوتی دارند و در بسیاری از مدلهای مختلف تابلو نقاشی رنگ روغن منظره تصاویری که با رنگهای مختلف نشان داده می شوند نماد حقیقی در زندگی هستند که تاریخچه مهمی دارند.

اکثر تابلوهای نقاشی رنگ روغن توسط هنرمندان با رنگهای مختلف تولید می شوند که جزئی جدایی‌ ناپذیر در دکوراسیون منزل هستند و به منازل روح می بخشند.

ضمن اینکه استقلالی که با استفاده از تابلوهای نقاشی رنگ روغن در محیط ایجاد می‌ شود باعث بزرگ‌ تر جلوه دادن فضاها نیز می گردد.

لازم است بدانید که برای به وجود آوردن یک دکور عالی و زیبا باید حتماً از تابلو نقاشی استفاده شود که بهترین گزینه تابلو نقاشی رنگ روغن است.

تابلو سفالی نقش برجسته

در یک نگاه دقیق تر می توان فهمید که تابلو سفالی نقش برجسته در بخش تابلوهای مینیاتوری قرار دارد اگرچه خود این نوع نقش برجسته مدلهای متعددی دارد.

این تابلوها امروزه  کاربرد زیادی در طراحی دیزاین داخلی و بسیاری از نماهای بیرونی دارند چون هم طرح و لعاب جالبی دارند و هم از مقاومت و دوام بالایی برخوردار هستند.

اگرچه در ساخت این وسیله های سفالی از خاک رس استفاده می شود اما برای استحکام و کارایی بیشتر این خاک رس را با خاک اره، کلاله نی، کاه و الیاف شیشه ای ترکیب می کنند که کامپوزیتی محکم به دست می آید و آن را در برابر ضربه با دوام می کند.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 5 =