با تعادل در زندگی به ثروت رسیدم

همیشه در زندگی تعادل را حفظ کردم و توانستم بعد مدت ها به کار دلخواهم برسم. من وارد عرصه تجارت شدم. تجارت یک راه شیرین و کوتاه برای رسیدن به هدفم بود. اکنون من تبدیل به تاجر موفق و ثروتمندی شدم و این محصولی که به شما معرفی میکنم، زندگی من را نجات داد. در این مقاله درباره این محصول ارزشمند صحبت کردم. پیشنهاد میکنم مقاله را بخوانید.

اویشن کوهی کیلویی

آویشن کوهی کیلویی یکی از نمونه گیاهان پرخاصیت است که هر فردی بخاطر خواص ویژه آن، باید حتما آن را در مصارف غذای خود قرار بدهد. آویشن کوهی کیلویی یکی از انواع آویشن است که امروزه در بازار فروش توانسته جایگاه خوبی را کسب کند و آن هم به خاطر طعم و خواص ویژه آن است. این گیاه یک منبع عالی از جهت مواد معدنی همچون منیزیم و آهن به حساب می آید که وقتی شما آن را مورد مصرف قرار می دهید، تاثیر مثبت و شفابخشی بر بدن شما می گذارد. این گیاه خوش طعم برای درمان کم خونی، فشار خون و گرفتگی عضلات بسیار مفید است.

آویشن تک نفره

آویشن تک نفره از جمله ادویه هایی است که کاربرد فراوانی در رستوران ها و فست فود ها دارد و در کیفیت مختلفی تولید می شود. آویشن یک گیاه وحشی است که در مناطق اسپانیا یافت می شود و همچنین محبوبیت خود را مدیون فضیلت هایی است که به عنوان ادویه سفره ها و به عنوان یک گیاه شفا بخش مصرف می شود. علیرغم اینکه ظاهر آن گیاهی غیرچوبی است و حقیقت این است که درختچه ای بسیار منشعب با تمایل کاملاً خزنده است که ارتفاع آن معمولاً از چند سانتی متر بیشتر نمی باشد. برگ های آن متعدد و ریز و همچنین گرد است که به گونه ای چیده شده اند که ساقه های گیاه را در تمام طول سال بپوشاند. انتهای ساقه ای که در مورد آن صحبت کردیم گل هایی قرار دارند که بوی آن ها بسیار مطبوع است.

آویشن شیرازی خشک

قیمت آویشن شیرازی خشک در سال های اخیر به دلیل صادرات این محصول به کشور های همسایه شاهد نوسان بوده است، بنابراین دانستن نکات آن خالی از لطف نیست. آویشن را می توان به صورت دمنوش چای یا با استفاده از خشک شده آویشن شیرازی ادویه درست کرده و در وعده غذا های خود استفاده کنید. آویشن شیرازی خشک طبع گرم و خشک دارد و در مناطق معتدل و کوهستانی بهتر و بیش تر رشد می کنند یکی از شهر های که در آن آویشن بسیار کشت و تولید می شود شیراز است. تهیه پودر آویشن در خانه بسیار راحت است.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 5 =