با تلاش و صبر به موفقیت رسیدم!

از وقتی پدرم فوت شد من و مادرم سال های سختی رو گذروندیم. مجبوربودیم برای تامین مخارج زندگی‌ کارگری کنیم. دوست داشتم روی پای خودمون وایسیم و این انگیزه ای برای من شد. با دستمزدی که گرفتم وسایل مورد نیاز برای تهیه خیارشور را گرفتم. همین که آماده میشدن تو فروشگاه ها و مغازه ها میبردم و میگفتم هروقت فروختید پولش را بدین. چندماهی خبری نبود ولی صبر من نتیجه داد و پول خوبی دستمون اومد. کم کم تونستیم آدمای بیشتری پیداکنیم و کار ما رونق گرفت و به درآمد خوبی رسیدیم.

خیارشور ایرانی

قیمت خیارشور ایرانی به کیفیت و اندازه خیارهایی که در تهیه خیارشور به کار گرفته شده اند، بستگی دارد. خیارشور به دلیل وجود پروبیوتیک کافی و کمک به روده ها برای جلوگیری از یبوست  و نیز هضم راحت غذا و دفع آسان بسیار توصیه می شود. شما می‌توانید برای تهیه یک خیارشور کاملا ایرانی از خیارهای قلمی و خوش فرم و ریز استفاده کنید و بعد از ریختن مواد دیگر آن بعد از گذشت چند هفته آن‌ها را بیرون آورده و در تهیه غذاهای خود مانند الویه، سالاد ماکارانی و بسیاری از غذاهای دیگر از این چاشنی خوشمزه استفاده کنید.

خیارشور حلب

قیمت خیارشور حلب بستگی به کیفیت و برند و کارخانه آن دارد. همانطور که می‌دانید همواره قیمت خیارشور حلبی در مقایسه با قیمت خیارشورهای کوچک بسته بندی شده موجود در مغازه ها و فروشگاه‌ها، ارزانتر بوده است زیرا خرید خیارشور به صورت حلبی مانند خرید خیارشور فله و عمده است به همین خاطر از نظر اقتصادی به صرفه تر می باشد. همچنین قیمت خیار شور حلبی در مقایسه با خیارشورهای فله و کیلویی خانگی نیز ارزانتر است، زیرا خیارشورهای خانگی به دلیل مرغوبتر بودن خیارها و همینطور مزه بهتری که دارند، از قیمت بیشتری نیز برخوردار می باشند.

خیارشور فوری

قیمت خیارشور فوری به طعم و مزه آن بستگی دارد. به دلیل پر مصرف بودن خیار شور در ایران میزان تولید خیارشور فوری و خرید و فروش آن نیز رونق بسیاری داشته و از قیمت مناسبی نیز برخوردار است. همچنین خیارشور غنی از منابع آنتی اکسیدان می باشد.

خیارشور به دلیل وجود پروبیوتیک کافی و کمک به روده ها برای جلوگیری از یبوست  و نیز هضم راحت غذا و دفع آسان بسیار توصیه می شود.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + شانزده =