با تلاش و پشتکار میلیونر شدنم محقق شد

راه حل درست موفقیت و ثروتمندی این است که اشتیاق شما به پیروزی بیشتر از ترس شما از شکست باشد؛ از شکست خوردن نترسید. همه شکست ها تبدیل می شوند به کلید های طلایی راهگشا برای موفقیت های بعدی شما در هر کسب و کار که در آن قصد پیروز شدن را دارید. من هم با کمک گیری از تجربیاتم در گذشته تجارتم را آغاز کردم. با تلاش امروز یکی از تاجرین موفق این حوزه هستم و در ادامه قصد دارم شما عزیزان را با محصولاتم آشنا کنم.

فوم ۱ سانتی

فوم ۱ سانتی  از ساده ترین ترکیبات پلی متری می باشد. این فوم ها  به دلیل ساختاری که دارند بسیار سبک و نرم هستند و از پلی اتیلن تولید شده که این ویژگی منحر به فرد آن ها باعث می شود به راحتی حمل و نقل و همچنین به راحتی نصب شوند. میزان رطوبت پذیری فوم ۱ سانتی تقریبا صفر می باشد و این باعث می شود بهترین متریال برای کاربرد در محیط های مرطوب مانند عایق بندی لوله های پالایشگاه ها باشند. بهتر است این نوع فوم ها را از خود تولید کنندگان خریداری کنید تا هم هزینه های واسطه گری را حذف کنید و هم این که از طریق ارتباط مستقیم از کیفیت محصول مطمئن شوید.

فوم ۱۰ سانتی

فوم ۱۰ سانتی در واقع همان محصول به دست آمده از پلی اتیلن فشرده است. فوم های پلی اتیلنی به هر ماده‌ ای به سرعت می چسبد به علت وزن سبک حمل آن ها آسان است همچنین در برابر جذب ارتعاشات راندمان خوب و بالایی از خود نشان می دهد. همانطور که در بالا به کاربرد های مختلف فوم ۱۰ سانتی اشاره کردیم صنایع مختلف نام برده نیاز بالایی به این محصول خواهند داشت. در حال حاضر فوم  ۱۰ سانتی به سبب کاربرد و مصارف گسترده ای که دارد قیمت مناسبی داشته اما قیمت این محصول بر اساس ابعاد و اندازه حجم نوع کاربرد میزان مقاومت آن و غیره تعیین می شود.

فوم ۴ سانتی

فوم ۴ سانتی به گونه ای است که تغییر شکل نمی دهد و همین موضوع باعث شده تا تولید آن افزایش پیدا کند. در برابر ضربه و فشار مقاومت زیادی از خود نشان می دهد دارای شکل رولی و لوله ای است. از نفوذ سرما و گرما جلوگیری کرده و کیفیت بالایی دارد طول عمر بالایی دارد و فضای زیادی اشغال نمی کند و در هر شرایطی می توان آن را نگه داری کرد. برای خرید فوم ۴ سانتی مهم ترین نکته این است که میزان سطح کشش را بررسی کنید. دارای رنگ بندی جذاب است و می توانید طبق سلیقه ی خود خرید را انجام دهید.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − پنج =