با ثروت راهی به سوی آرامش گشودم

بر کسی پوشیده نمی باشد که ثروت سبب آسایش افراد خواهد شد. برخی ثروت را دور از دسترس می دانند اما این یک تفکر اشتباه است لذا من به سادگی با کار در بستر اینترنت در زمینه سس به ثروت دست پیدا کردم.

سس فرانسوی خانگی

با اضافه کردن سس خردل هم می توانید محصول را خوشمزه کنید. برای بخشیدن طعم خوبی به سس فرانسوی خانگی  خود از ۲ تا ۳ قاشق غذاخوری آب پرتقال هم استفاده کنید و رنگ خوبی را هم به آنها ببخشید خردل یکی از مواد مهم در طرز تهیه سس فرانسوی بود که آن را با عصاره قره قروت یا عصاره تمر هندی جایگزین می نمایند با این وجود رنگ سس به تیرگی متمایل خواهد شد.

در برخی موارد از سس گوجه فرنگی که با سرکه، شکر، نمک و فلفل مخلوط شده است در تهیه سس فرانسه استفاده می شود این سس معمولاً همراه با انواع سالاد، کاهو و کلم سفید استفاده می شود حتی به آن تخم مرغ هم اضافه می ‌کنند و در نتیجه مصرف آن برای افراد با کلسترول بالا کاملا باید با احتیاط همراه باشد.

سس سفید مایونز

سسها ازجمله چاشنیهای بسیار پر مصرف و پرکاربرد در صنعت غذایی می باشد که در میان آنها سس سفید مایونز نیز کاربرد زیادی دارد سس سفید را می توان از تمام فروشگاه های مواد غذایی قم تهیه نمود.

سسها از جمله چاشنیهایی هستند که می توان به راحتی آن را در خانه تهیه کرد اما باید فوت و فن آن را بدانید که ما در این محتوا طرز تهیه آسان این چاشنی را به شما آموزش می دهیم. سس سفید از انواع سس فرانسوی است که از آرد، کره و شیر تهیه می شود و می‌تواند جایگزین خوبی به جای سسهای خامه ای که با چربی بالا هستند باشد.

مواد لازم برای تهیه سس سفید آرد، کره، شیر، نمک و فلفل سیاه در صورت تمایل جوز هندی و پیاز می باشد. در شروع کار پیاز را ریز کرده و با شعله کم تفت دهید و پس از آن آرد را داخل پیازها اضافه کنید و هم بزنید تا گلوله گلوله نشود و به صورت یکدست در بیاید.

سس تند قرمز

علاوه بر رنگ ها تصاویر هم نقش بسزایی در انتخاب مشتری دارد شاید تا به امروز به این مسئله توجه نکرده باشید که بسته بندی سس تند قرمز تا چه میزان تاثیری بر روی خرید شما داشته است و شما بطور ناخداگاه، آن بسته بندی شکیل که حتی ممکن است از کیفیت پایینی برخوردار بوده است را خریداری کرده اید.

این موضوع را جدی بگیرید و حتما در بسته بندی محصولات تان دقت فراوانی داشته باشید تا مبادا دچار فروش پایین بشوید اگر به خوبی دقت کرده باشید متوجه خواهید شد که بسیاری از افرادی که می توانستند فروش بالایی داشته باشند اما بخاطر عدم توجه به بسته بندی مناسب نتوانستند کالای خود را به بازار به درستی عرضه بدارند.

حتما برای گروه مشتری خود این را در نظر بگیرید که مشتاق چه چیزی می باشند و چه بسته بندی برای آن ها جذاب به نظر می رسد این اقدام خیلی سریع شما را بلد خواهد کرد.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 19 =