با حضورعطر زنانه زندگی ام دل انگیز شد

افراد بسیاری وقتی متوجه می شوند که من در جوانی به ثروت بالایی رسیدم اولین سوالی که به ذهنشان خطور می کند این است که چطور توانستی؟ در پاسخ باید بگویم من در اوج جوانی به دنبال یک حوزه کارآمد بودم تا اینکه با حوزه عطر توانستم به زندگی ام رنگ و بوی تازه ای با رایحه پول بدهم در ادامه به معرفی چند نمونه از انواع عطر می پردازم.

عطر زنانه

عطر زنانه ملایم به انسان آرامش می دهد وقتی مردم عطر ملایم و خنکی را استفاده می کنند در فصل تابستان احساس آرامش میکنند، وقتی از این عطر ملایم تهران به بدن خو بزنید و از آن عطر استفاده کنید در هیچ جا از مراسم ها و مهمانی ها احساس کمی را در خود ایجاد نمی کنید. این عطر ها فواید زیادی هم دارند از هر نظر اگر به این عطر ها و به ظاهر شان نگاه کنیم بسیار عالی است این عطر ها بوی بسیار خوب و خنکی دارند، برای تابستان عالی است، این عطر ها را از بزرگ ترین برند تهیه می کنند، اگر بخواهید بهتر ین عطر را در این روزها بزنید عطر ملایم تهران پیشنهاد بسیار عالی است و همه مردم از این بو خیلی خوششان می آید عطر ملایم زبان در شهر تهران موجود است چون در این شهر بسیار زیاد است و چون شهر بزرگی است مردم زیاد به آنجا هم سفر می کنند و هم این عطر را می خرند.

عطر ملایم

اولین بار در دنیا در کشور مصر و در تاریخ مصریان از عطر استفاده شده است، مصریان از عطر ملایم به عنوان بخشی از مراسمات مختلف مذهبی خود استفاده می کردند. در متون به جا مانده و حک شده نشان می دهد که استفاده از عطر در تاریخ مصریان بیشتر از ۵ هزار سال قدمت دارد، مصریان خود را به عنوان اولین نفرات استفاده کننده از عطر می شناسند و از عطر به هنگامی که می خواستند فردی را مومیایی کنند نیز استفاده می کردند. امروزه در سراسر کشور و در فروشگاه های مختلف در بازار هر شهر مغازه هایی وجود دارند که مخصوص خرید انواع عطر ملایم و تند و اسپری بدن هستند و آنها درآمد خوبی نیز از فروش انواع عطر دارند. استفاده از عطر توسط اهل بیت نیز سفارش شده است، پیامبر اکرم فرموده اند که فرد مسلمان باید بوی خوش بدهد و پاکیزه باشد.

 عطر تند

هر میزان دمای هوا بالاتر رود استفاده از یک عطر تند و خنک جذابیت بیشتری پیدا می کند وطرفداران آن با اعتماد به نفس و آرامش مثال زدنی از آن در مکانهای مختلف ماندد دفتر کار، مراسم و جشنها و مکانهای تفریحی استفاده بیشتری می کنند اصولا عطر باعث راحتی، لذت و پرواز بر بالای مشکلات روزانه می گردد. چنانچه از نوع تند و خنک آن باشد استرس را نیز از انسان دور می سازد پس با یک حساب سر انگشتی متوجه مزایای بی شمار استفاده از عطر و ادکلن می شویم معمولا افراد خوشبو افرادی سرزنده و شاد هستند که انرژی مثبت به محیط پیرامون خود می دهند و برای لحظاتی دیگران را غرق در رایحه خوش خود می کنند و مشکلات و ناراحتیهای این افراد بصورت موقت بدست فراموشی سپرده می شود.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 5 =