با درب ضد سرقت راه ورود فقر را بستم

همه ما انسان ها درگیر رسیدن به موقعیت مالی بهتر و رهایی از فقر هستیم تا زندگی مطلوبی داشته باشیم، من نیز مانند انسان های دیگر برای از بین بردن فقر در زندگی ام وارد عرصه تجارت در خصوص درب های ضد سرقت شدم و به اینت طریق راه ورود فقر را برای همیشه بستم.

درب ضد سرقت حیاط

در گذشته برای اکثر خانه ها از دربهای معمولی استفاده می شد اما امروزه درب ضد سرقت حیاط جای بسیار خوبی برای خود در بین مردم باز کرده است درب ضد سرقت فلزی یکی از انواع بسیار پرطرفدار درب در ایران است، در تولید دربهای ضد سرقت از انواع خاص قفلهای امنیتی استفاده می شود این امر ایمنی در را نسبت به درهایی که قفل معمولی دارند بالا می برد. دربهای ضد سرقت روکشهای مختلفی دارند که هر یک از آنها زیبایی خاصی به درب می دهند بیشترین تنوع در دربهای ضد سرقت  در انواعی هست که از ام دی اف ساخته شده است و روکش چوبی دارند این نوع دربها بیشتر برای آپارتمانها و داخل ساختمان مناسب هستند.

درب ضد سرقت نئوکلاسیک

درب ضد سرقت نئوکلاسیک، یک انتخاب بسیار مناسب و عالی برای ایمن کردن ساختمان شما می باشد که تنوع زیادی از لحاظ رنگ دارد.

درب ضد سرقت نئوکلاسیک، یک درب معمولی و ساده نیست، بلکه جزو پیشرفته ترین درب هایی است که امروزه در بازار فروش موجود می باشد.

استفاده از طرح و رنگ های بسیار زیبا در ساختار این درب باعث شده تا میزان خرید و فروش آن به نسبت دیگر درب ها افزایش بسیار خوبی داشته باشد.

امنیت درب مورد نظر به نسبت درب های معمولی بسیار بالا است و از سیستم های هوشمند و قفل های نشکن استفاده شده است.

درب مورد نظر دارای لولاهای بسیار مقاوم، چهارچوب درجه یک و ایمن، قفل مرغوب و جنس ایده آل است.

 

درب ضد سرقت بابازاده

با پیشرفت تکنولوژی و برای جلوگیری از ورود سارقان به محیطهای مختلف استفاده درب ضد سرقت بابازاده یک و نیم لنگه ترک بسیار فراگیر شد. این نوع دربها به دلیل امنیت بسیار زیادی که ایجاد می کند در صنعت ساختمان سازی به نسبت دیگر دربها بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

امنیت این دربها بسیار زیاد است و سارقان نمی توانند با دستکاری کردن آن به راحتی وارد منزل شما بشوند. البته باید این موضوع را نیز بگوییم که امنیت این دربها صد در صدی نیست اما در مقایسه با دیگر درهای موجود در بازار از امنیت بیشتری برخوردار است.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 18 =