با رب توانستم قسط هایم را پرداخت کنم

در جامعه امروزی و اوضاع بد اقتصادی خیلی از افراد از پس مخارج زندگی بر نمی آیند و من با داشتن بدهی به فکر ایده ای در حوزه رب افتادم تا بتواند بدهی هایم را صاف و زندگی آبرومندی را درست کنم رب به دلیل ویتامین های که درون خود دارد استفاده های مصارف زیادی دارد و به همین سبب از سود دهی بالایی برخوردار است در این مقاله شما را با انواع رب آشنا خواهیم کرد.

رب گوجه

از آنجا که گوجه فرنگی خواص بسیار فراوان دارد و خام آن جوابگوی این همه جمعیت نیست لذا افراد زیادی سعی در تولید انواع رب گوجه فرنگی با نام های گوناگون از جمله نامزد، روژین، طبیعت، خوشبخت و غیره کرده اند که تنها عده کمی از آنها موفق به عرضه محصولی با کیفیت به بازار شده اند.

این چاشنی بسیار عالی دارای ترکیبات مغذی بسیار بالایی است که این میزان در گوجه فرنگی خام نیست. از این مطلب می توان چنین نتیجه گرفت که نه تنها خواص رب آن کمتر از تازه اش نیست بلکه در بعضی موارد خواص آن بیشتر نیز می شود.

نیاز روزانه بدن به انواع ویتامین های گروه ب، پتاسیم و آهن با مصرف یک قاشق غذا خوری از رب گوجه فرنگی حاصل می شود زیرا حاوی آنتی اکسیدان فراوان است.

رب انار

یکی از بهترین گزینه ها برای درمان افرادی که مبتلا به چربی خون بالا هستند رب انار ملس شیرین می باشد. رب انار از دانه های انار تهیه می شود که بیشترین تولیدات این محصول در استان ساوه است که منبع غنی از انار کشور را تولید می کند. این محصول در دو نوع موجود است رب انار شل و رب انار سفت که غلیظ تر است. از رب انار می توانید به عنوان یک طعم دهنده عالی کنار غذاهایتان استفده کنید. بسیاری از استان ها مانند: گیلان، گلستان، مازندران و دیگر شهر ها امروزه توانسته اند این رب انار های خوش طعم را تولید و به بازار ارائه دهند. افرادی که دچار بیماری های عفونی دهانی هستند می توانند کمی از رب انار را روی زخم مورد نظر بگذارند تا باعث بهبود زخم ها شود.

رب چند میوه

با پیشرفت روزافزون و بالا رفتن محبوبیت این دسته از کالاها همواره طعمهایی از این کالا با نام رب چند میوه وارد بازار شده اند که همانطور که از نام این کالا پیدا می باشد از ترکیب و فشرده سازی چند میوه مانند آلو قرمز، شلیل، هلو یا آلبالو به دست می آید که بدیهی می باشد طعم بسیار خاص و دلپذیری به خود گرفته و ارزش غذایی آن چند برابر می شود.

این محصول در واقع ترکیبی از میوه های خشک و خوشمزه می باشد که توصیه می شود آن را در خانه تهیه کنید تا از سلامت کیفیت و خواص آن اطمینان حاصل نمایید و همچنین هزینه کمتری نیز پرداخت می نمایید. نکته ای که در مورد این کالاها حائز اهیمت می باشد خواص بی نظیر و بالای آن در کنار طعم دلچسب بوده که چون این میوه ها و محصولات به گونه ای فشرده سازی می شوند و در مواردی با هم ترکیب می شوند بنابراین ارزش غذایی آنها بالا رفته و تاثیرات بیشتری را روی سیستم ایمنی و تقویت آن می گذارد.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 4 =