با روش نوین از سرمایه‌ کم درآمد یک کارخانه ‌دار را بدست آورم

برای این‌ که شما بتوانید ثروتمند شوید و کسب‌ و کار پر رونقی را داشته باشید حتماً لازم نیست یک کارخانه‌ دار باشید، بلکه می ‌توانید با استفاده از تجارت کردن و خرید و فروش محصول موردنظر خود سودآوری و درآمد بالایی را تجربه کنید. من نیز با استفاده از روش نوین کارکردن با پول مشتری توانستم تجارت خود را در حوزه زعفران آغاز کنم و سرمایه خود را چند برابر کنم.

زعفران کیلویی در مشهد

گونه های مختلف زعفران از نظر قیمت و کیفیت باهم تفاوت دارند. زعفران کیلویی در مشهد یکی از درجه یک ترین و مرغوب ترین انواع زعفران محسوب می شود. نحوه چیده شدن رشته ها در زعفران به نوع دسته  بستگی دارد که به دو حالت یک سویه و دو سویه انجام می شود و میزان رنگ دهی این نوع زعفران بین ۱۲۰ تا ۱۵۰ واحد می باشد. این نوع زعفران یکی دیگر از انواع زعفران کیلویی مشهدمی باشد از قسمت کلاله قرمز رنگ زعفران تشکیل می شود . به این دلیل که  زعفران پوشال کلاله بیشتری دارد، توانایی رنگ دهی آن نیز بیشتر می باشد.

زعفران ۴ گرمی مصطفوی

درون محصول زعفران ۴ گرمی مصطفوی ترکیبات مختلفی همچون کروسین، پیکروسین و سافرانال به مقدار بسیار زیادی وجود دارد. به همین خاطر در مجموع عطر و طعم آن بسیار بهتر از زعفرانهای دیگر موجود در بازار است. قدرت رنگدهی این زعفران بسیار عالی می باشد به همین خاطر بعد از دم کردن آن در طی مدت زمان بسیار کوتاهی رنگ بسیار خوبی می گیرد. در مجموع از نظر اقتصادی نیز برای مصرف کننده بسیار بهتر می باشد با ریختن این محصول درون انواع غذا، دسر و غیره می توانید طعم بسیار خوبی به آن بخشیده و از خوردن آن لذت ببرید.

زعفران اصل قائنات

برای تشخیص زعفران اصل قائنات راه های زیر وجود دارد یکی از این راه ها چشیدن زعفران است چشیدن یکی از راه های تشخیص زعفران است. زعفران اصل مزه تلخ دارد و نباید مزه ای غیر از این بدهد برای مثال هنگامی که زعفران را چشیدید نباید مزه زعفران به شیرینی برود زیرا در این صورت زعفران شما تقلبی بوده است. مشخصات زعفران اصل قائنات بسیار است و می توانید اصل را از تقبلی تشخیص بدهید، اگر با دقت بسیار زیادی رشته های گل زعفران را مورد توجه قرار دهید. بررسی کنید متوجه ظاهر شیپوری شکل آن ها می شوید که یکی از مهم ترین راه های تشخیص زعفران اصل به حساب می آید.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − سیزده =