با سطل پول پارو کردم

شاید برای شما سخت باشد تا باور کنید تمام محصولاتی که ما در داخل ایران تولید می کنیم متقاضیان زیادی برای خرید دارند و متقاضیان تنها محصولات معدودی مثل زعفران و خاویار را تنها نمی خواهند. با به وجود آمدن تجارت به سبک نوین می توانید تمامی محصولات را به فروش برسانید و درآمد دلاری کسب کنید. من با ورود به دنیای تجارت و محصول سطل توانستم خیلی زود به ثروت برسم.

سطل پلاستیکی درب دار بزرگ

همانطور که گفتیم سطل پلاستیکی درب دار بزرگ کاربرد و فروش زیادی دارد و تولید کنندگان در هنگام تولید، توجه زیادی به کیفیت و مواد مصرفی این سطل ها دارند البته قیمت مناسب این سطل ها نیز نباید فراموش شود.

خریداران این نوع سطل ها آنها را بصورت تکی یا عمده آن را خریداری می کنند هر چند خرید تکی یا عمده آن، باعث اختلاف قیمت در هنگام خرید می شود.

قیمت سطل پلاستیکی درب دار بزرگ از ۲۰۰ هزار تومان در نمونه های ساده شروع شده و در نمونه های بزرگ چرخ دار به ۲ میلیون تومان هم می رسد.

خریداران در ارتباط با مشاوران ما از طریق راه های ارتباطی در این سایت بسیار راحت با مشخصات انواع این سطل ها آشنا شده و بهترین انتخاب را خواهند داشت.

سطل پلاستیکی ۱۰ کیلویی

سطل پلاستیکی ۱۰ کیلویی را با توجه به کیفیت، اندازه و مواد اولیه قیمت گذاری می کنند که قیمت سطل های ۱۰ کیلویی با سطل های پلاستیکی دیگر که ابعاد و اندازه متفاوتی دارند فرق می کند.

قیمت سطل های پلاستیکی از ۸۰۰,۰۰۰ هزار تا ۱۵۰,۰۰۰ هزار شروع می شود.

 ولی این قیمت ها بستگی به کیفیت سطل ها دارد.

اگر از مواد اولیه تولید شده باشند قیمت بیشتری دارند ولی اگر از مواد بازیافتی تولید شده باشند قیمت کمتری دارند.

اگر قصد خرید این سطل ها را دارید می‌توانید از فروشگاه های پخش لوازم پلاستیکی با قیمت مناسب خریداری کنید یا به صورت غیر حضوری در سایت های اینترنتی معتبر مدل و قیمت ها را مشاهده در صورت خرید ثبت سفارش کنید.

سطل پلاستیکی ۲۰ لیتری

سطل پلاستیکی ۲۰ لیتری با گنجایش و مقاومت بالا برای نگهداری و بسته بندی موارد تولیدی زیادی به کار می رود.

سطل پلاستیکی ۲۰ لیتری یکی از انواع محصولات پلاستیکی است که برای بسته بندی انواع مواد مانند:

مواد غذایی مانند پنیر، ماست، رنگ، روغن موتور، مواد شیمیایی مانند کود ها و آفت کش ها کاربرد دارد.

این محصول در گنجایش های متفاوتی تولید می شود.

نوع ۲۰ لیتری این سطل ها به دلیل ظرفیت متناسب و بالا برای صنایعی که نیاز به بسته بندی در حجم بالا دارند گزینه بسیار مناسبی است.

این محصول در انواع دایره ای، مربعی و چند ضلعی تولید می شود که نوع دایره ای آن بیشتر از همه کاربرد دارد.

کاملاً قابل شستشو است و در نتیجه می توان از آن ها مجدداً استفاده کرد.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه − 1 =