با سفره قلمکار صفحه جدیدی از زندگی را آغاز کنید

یکی از کالا هایی که با فعالیت در حوزه ی آن می توانید سود بسیاری کسب نمایید سفره قلمکار می باشد که می تواند سود بسیار بالایی برای شما به ارمغان اورد و زندگی دلخواه شما را برایتان رقم بزند اگر می خواهید بیشتر با این حوزه ی کاری آشنا شوید با ما همراه باشید و اطلاعات خود را در این حوزه افزایش دهید.

سفره قلمکار دایره

باید گفت سفره قلمکار دایره از قدیمی‌ترین طرح‌های قلمکاری است که جلوه صد چندانی به فضا می‌دهد و دارای کاربرد زیادی دارد قلمکاری هنر چاپ طرح روی پارچه با استفاده از طح های متنوع می باشد و از قدیمی ترین صنایع دستی کشور ما می‌باشد که تولید آن در شهرهای اصفهان، یزد و مشهد قدمت دیرینه تری دارد.

سفره قلمکاری دایره به قدری زیبا می باشد که هر خانم خوش سلیقه ای حداقل یک طرح از آن را در منزل داشته و میزهای گرد غذاخوری یا میز خاطره با وجود یک سفره قلمکار گرد زیبایی بیشتری به دکور منزل می دهد نوعروسان زیبا پسند برای دکوراسیون منزل و میز می‌توانند چند طرح سفره قلمکار گرد به رنگ دلخواه که به دکور منزل و جهیزیه هم خوانی داشته باشد تهیه کنند.

سفره قلمکار در تهران

امروزه خرید سفره قلمکار در تهران به میزان انبوه انجام می شود چون بسیار زیبا می باشد بنابراین افراد قبل از تهیه این ابزار باید به نکاتی توجه کنند تا بتوانند یک خرید موفقیت آمیز را داشته باشند قبل از خرید این محصول حتما به برند و تولید این سفره توجه کنید و با اصالت این محصول روبرو شوید تا یک خرید مطمئن را تجربه کنید.

دیگر نکته در زمینه خرید این سفر این است شما آن را در سایز مناسب متناسب به جمعیت خود در خانواده خرید کنید تا وقتی از آن استفاده می کنید همه اعضای خانواده از آن سهیم باشند قبل تهیه این محصول باید اطاعاتی درمورد نحوی نگهداری و شستشوی این ابزار کسب کنید سپس اقدام به خرید این محصول کنید.

سفره قلمکار صنایع دستی

در زمان خرید سفره قلمکار صنایع دستی بهتر است به کیفیت و مرغوبیت رنگ های آن دقت لازم را نمایید تا بتوانید با خیال راحت از آن استفاده کنید به دلیل اینکه بسیاری از افراد این سفره ها را برای سوغاتی و یا هدیه خریداری می‌ کنند بهتر است از یک مارک شناخته شده و مرغوب این محصول را تهیه نمایید ضخامت و نوع پارچه تولید شده سفره نیز تاثیر زیادی روی تعیین نرخ آن داشته باشد.

در حال حاضر قیمت این سفره ها در حدود ۱۸۰ الی ۵۹۰ هزار تومان می باشد که نوسانات موجود در بازار می تواند تاثیرات زیادی روی کاهش و افزایش آن داشته باشد اگر مایل به خرید این سفرها با کیفیت بالا و دوام زیاد هستید می توانید از سایت ما اقدام کرده و برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران و کارشناسان ما در تماس باشید.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 16 =