با شغل مورد علاقه ام، ثروتمند شدم

در ابتدای جوانی بودم و ذهنم درگیر انتخاب یک شغل که هم از آینده کاری خوبی برخوردار باشد و هم درآمد عالی ای داشته باشد بود، که در همان روزها به پیشنهاد  شخصی از اساتید با دنیای تجارت آشنا شدم و به دلیل داشتن استعداد در این عرصه توانستم به زودی در تجارت انواع صندلی موفق شوم.

صندلی

همان طور که گفتیم قیمت صندلی پلاستیکی مدرن با توجه به فاکتورهای مختلفی تعیین می شود و آنها را در اختیار مصرف کننده ها قرار می دهند یکی از مهمترین گزینه ها در مورد این صندلیها وجود پلاستیک و مواد اولیه درجه یک در تولید آنها می باشد، این صندلیها از نظر اقتصادی مقرون به صرفه هستند و به دلیل این که وزن سبکی دارند و به راحتی راحت جابجا می گردند، به عنوان بهترین شناخته می شوند.

صندلیهای پلاستیکی دارای گونه های مختلفی هستند و صندلیهای نوع مدرن آنها با توجه به دانش روز طراحی و تولید می گردند و دارای کیفیت مطلوبی می باشند، این صندلیها در سایز بندیهای مختلف عرضه می گردند و دارای قسمت تکیه گاه می باشند.

شرکتهای تولید کننده این محصولات انواع صندلیهای پلاستیکی را با رنگهای جذاب و شیک تولید می کنند و تمامی استانداردهای لازم را نیز در آنها به کار می گیرند، این محصولات از مواد درجه یک و پلیمری تولید می شوند و دارای کیفیت مطلوبی هستند.

صندلی اداری

هر محصولی به دلیل تنوع در کیفیتها و مدلها دارای قیمتهای شکیلی می باشد که صندلی اداری نیز به همین شکل می باشد، قیمت صندلی اداری بسته به کیفیت مواد اولیه و یراق آلات بکار رفته در آن و بسته به نوعی که دارد مختلف می باشد که با نوساناتی که در بازار وجود دارد هزینهه های تولیدی آن نیز متغیر می باشد. صندلی اداری خوب در چند پوزیشن مناسب تنظیم می شود به گونه ای که تکیه گاه، ارتفاع و کمر آن قابل تنظیم می باشد، درنتیجه راندمان فرد را بالا می برد، این صندلی بسیار راحت است و پشتی آن تمامی سطح کمر را پوشش می دهد، چون مطابق با آرگونومی بدن تولید شده است.

صندلی اداری طبی

در طراحی و ساخت این نوع خاص از صندلی اداری طبی تمام نکات استاندارد برای ساخت در نظر گرفته شده است و در قسمت نشیمنگاه و پشتی صندلی موتورهایی کوچک جهت ایجاد لرزش و ماساژ در نظر گرفته شده است که کاربر به میل خود می تواند  این موتورها را با شرایطی خاص خود برای ماساژ در زمان‌هایی بخصوص تنظیم نماید.

البته حالت ماساژ این نوع صندلی مانند نمونه هایی که خاص این کار تولید می شود نیست اما تا حدود زیادی مانع از کمر درد و پا درد می شود و با استفاده از آن خستگی روزانه کارمندان از بدن خارج می شود.

تولید کننده تلاش کرده تا قسمت پشتی صندلی را بلند طراحی نماید تا کاربر بتواند سر خود را در حالتی راحت قرار دهد، انواع این محصولات دارای پایه های قابل تنظیم و چرخدار هستند، لذا شخص استفاده کننده می تواند نسبت به قد خود پایه های صندلی را طوری که راحت تر باشد تنظیم نماید.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + هفده =