با عرقیجات بدون شک به دنیای ثروتمندان قدم گذارید

اگر می خواهید هرچه سریع تر ثروتمند شوید و آینده زیبایی برای خود رقم بزنید به شما پیشنهاد می کنم با فعالیت در حیطه ی عرقیجات این آرزو ی خود را عملی کنید و با ایجاد کسب و کار نو در حیطه ی عرقیجات شرایط زندگی خود را تغییر دهید برای آشنایی بیشتر با این حوزه ی کاری و نمونه های پر سود آن با ما همراه باشید.

گلاب ربیع اصفهان

می توان گفت گلاب ربیع اصفهان گلاب اصل و مرغوب تنها بوی خوش گل محمدی می دهد، به دور از هر بوی نا آشنای دیگری، رنگ آن کاملا روشن و زلال است و بدون وجود هر نوع رسوبی می باشد گلاب انواع مختلف دارد، و این تفاوت بر اساس مقدار گل سرخی است که برای تولید آن به کار می رود، از جمله انواع گلاب به چند نوع آن اشاره می کنیم.

گلاب سنگین که بهترین نوع گلاب می باشد زیرا غلظت بسیار بالایی دارد، گلاب سبک که از گل سرخ کمتری استفاده شده و به نسبت، غلظت کمتری دارد گلاب دو آتیشه ، سه آتیشه و پس آب از دیگر درجه بندی های این ماده ی مفید معجزه گر می باشد.

عرق اسطوخودوس کوهی

شما می توانید برای بهره گیری از خواص عرق اسطوخودوس کوهی را در برنامه رژیم غذایی تان قرار دهید و اگر قصد داری تا این محصول پر کاربرد را در منزل تهیه کنید کافیست که فقط ان قسمتی از مقاله را با دقت مطالعه کنید. برای شروع ابتدا یک قابلمه تفلون با سایز بزرگ را بردارید تا بتوانید حجم زیادی از این گیاه را تقطیر کنید،

در انتخاب ظرفتان دقت داشته باشید تا تحمل دمای بالای جوش را داشته باشد سپس گیاه اسطوخودوس را در قابلمه ریخته و اجازه دهید تا بجوشد زمانی که گیاه به همراه آب در حال جوشیدن است حواستان باشد که هیچ آلودگی و آشغالی داخل ظرف ریخته نشود، سپس درب قابلمه را روی قابلمه بگذارید تا به راحتی بجوشد و سعی کنید که از یک درب سوراخ دار برای آب گرم استفاده کنید تا بخار آن از قابلمه خارج شود، بعد از گذشت چند ساعت عرق گیاه اسطوخودوس شما با درصد خالصی بالا به دست می آید.

عرق آوشین شیراز

همچنین عرق آویشن شیراز از فوایدی بسیار دیگری مثل تقویت بینایی، تقویت معده، رفع باد معده و همچنین عفونت های روده را نیز رفع کند برخوردار است در ضمن استفاده از جوشانده این عرق که غلیظ می‌باشد برای شستن سر مناسب خواهد بود و باعث تقویت ریشه و پیاز مو می‌شود بنابراین از ریزش مو نیز جلوگیری می‌کند عرق آویشن به دلیل داشتن ویتامین آ، سموم درون بدن را دفع می‌کند و باعث خواهد شد وزن کاهش بیابد.

این نوع از محصول بخاطر طبع گرم و خشک که دارد باعث خواهد شد که وزن افراد سرد مزاج مخصوصا آن دسته از کسانی که زیاد چاقی در ناحیه شکم دارند کاهش خواهد یافت به همین دلیل در طب سنتی برای کاهش وزن بهرین گزینه عرق آویشن می‌باشد البته چون خاصیت عرق آویشن ضد نفخ و تسکین دهندگی دارد همچنین برای درمان تهوع و هضم کنندگی مورد استفاده قرار خواهد گرفت. گیاه آویشن بخاطر اینکه دارای ترکیبات شیمیایی می‌باشد فوایدی مثل ضد ویروسی، قارچی و انگلی نیز دارد.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 4 =