با ماهی توانستم به ثروت و پول برسم

ماهی گونه های مختلفی دارد و به دو دسته آکواریومی و خوراکی تقسیم می شود، این موجود آبزی برای ما انسان ها ثروت و پول م می آورد، ماهی در سرتاسر جهان یک غذای خوشمزه و بسیار محبوب است و افراد زیادی درحوزه ماهی مشغول به کار هستند. من تواستم با ماهی در مدت زمان یک سال به درآمد بالا برسم شما نیز می توانید با ماهی یک اشتغال زایی راه اندازی کنید و به ثروت و پول برسید.

ماهی کپور

روش پخت ماهی کپور:

ابتدا پولکهای ماهی را بگیرید و ماهی را بشویید و به چند قطعه تقسیم کنید و با نمک و فلفل و زردچوبه و آبلیمو به مدت ۱ ساعت در یخچال در ظرف دربسته نگهداری کرده تا کاملا مزه دار شود. سپس تکه های ماهی کپور را به آرد آغشته کنید و در تابه ای مقداری روغن ریخته و صبر کنید تا داغ شود و تکه های ماهی آغشته شده به آرد را در روغن داغ سرخ کنید دقت کنید ماهی کپور نباید زیاد سرخ شود تکه های ماهی طلایی که شد آن را روی صافی فلزی قرار داده تا روغن اضافی از آن ها خارج شوند یا حتی در دستمال روغن گیری مخصوص آشپزخانه هم میتوان ماهی سرخ شده را قرار داد تا روغن اضافی اش خارج شود.

ماهی گوپی

ماهی گوپی با نام علمی Poecilia reticulate یکی از انواع ماهی های زیبای آب شیرین و از محبوب ترین ماهی های آکواریومی است. آنها رنگارنگ، پر جنب و جوش، بسیار سرگرم کننده و سازگار با شرایط مختلف هستند. ماهی گوپی در خانواده زنده زا ها قرار می گیرد . این ماهی ها با نام های مختلفی از جمله ماهی رنگین کمان و ماهی میلیون نیز شناخته میشوند. ماهی گوپی از نظر شکل بسیار باهم متفاوت هستند و حتی در یک گونه خاص نمی توان دو قطعه مشابه پیدا کرد.

ماهی مولی

ماهی مولی : بیشتر مردم ماهی مولی را در یک جایی دیده اند. آنها یکی از ماهی هایی هستند که معمولاً در بین علاقه مندان به نگهداری ماهی نگهداری می شوند. ماهی مولی : بیشتر مردم ماهی مولی را در یک جایی دیده اند. آنها یکی از ماهی هایی هستند که معمولاً در بین علاقه مندان به نگهداری ماهی نگهداری می شوند. آنها برای افرادی که تازه به آکواریوم داری می پردازند بسیار مناسب هستند زیرا مراقبت از آنها آسان است. به عنوان یک گروه فعال و اجتماعی ، خواهید دید که بسیاری از رفتارهای جالب و شخصیت های منحصر به فرد در حال رشد هستند. آنها یک روش ساده برای اضافه کردن چند ماهی زیبا به مخزن شما هستند.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + ده =