با هدفی بزرگ در مسیر ثروت گام برداشتم

برای موفقیت و ثروت آفرینی تعیین اهداف یک اصل محسوب می ‌شود و من هم با توجه به این‌ که قصد ثروتمند شدن را داشتم به پیشنهاد پدرم در عرصه زیر وارد تجارت شدم و در این ‌راستا توانستم برای رسیدن به هدفم موفق عمل کنم و در عرض چند ماه شاهد افزایش درآمد خود به‌ صورت تصاعدی بودم و در نهایت دارایی ‌ام را چند برابر کردم. از این رو پیشنهاد می کنم که این محصولات فوق العاده را بهتر بشناسید.

آجر گری مرودشت

آجر گری مرودشت از سری آجر های باکیفیت بالا می باشد که در ادامه با انواع آن و قیمت های روز آشنا خواهید شد. یکی از مصالح ساختمانی که تاریخچه مصرف آن به چند قرن پیش برمی گردد آجر می باشد. یکی از نمونه های آن آجر گری مرودشت است که قیمت روز آن بسته به وزن محصول و کیفیت آن می تواند متفاوت باشد. این نوع آجر با نام آجر فشاری نیز معروف می باشد زیرا خشت آن با فشار در داخل قالب فلزی مخصوص قرار می گیرد. البته آجر گری در دو نوع دستی و صنعتی تولید می شود که از نظر کیفیت با هم تفاوتی ندارند.

آجر ماشینی

آجر ماشینی جز مصالح کم وزن با قیمت مناسب است و می توان با استفاده از آن انواع دیوار و ساختمان های مقاوم و محکم ساخت. امروزه آجر در انواع مختلفی تولید می‌ شود که یکی از معروف ‌ترین آنها آجر ماشینی می باشد. ممکن است ندانید که آجر ماشینی چیست؟می توان گفت این نوع آجر که با نام آجر سوراخ دار نیز شناخته می شود جزء سبک ترین انواع مصالح ساختمانی می باشد. به دلیل داشتن سوراخ، ملات به شکل عمودی به درون آجر نفوذ کرده و می تواند باعث استحکام بیشتر دیوار شود.

آجر ماشینی سوراخ دار

آجر ماشینی سوراخ دار یکی از محصولاتی است که به دلیل کاربرد زیادی که دارد تولید می شود و قیمت های مختلفی بسته به جنس و کیفیت دارد.  آجر یکی از محصولاتی است که دارای انواع مختلفی می باشد از نمونه محصولاتی که در این زمینه تولید می شود می توان به آجر ماشینی سوراخ دار، آجز نسوز، سفالی و غیره اشاره کرد. که هر یک در جای خود مزیت ها و کاربرد مخصوص به خود را دارند آجر ماشینی از پر مصرف ترین محصولاتی است که روی سطح رویی آن بین ۸ تا ۱۰ سوراخ وجود دارد.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =