با ورود به دنیای نئوپان ها ثروتمند شو

نئوپان ها از محصولات می باشند که با فروش بسیار بالای خود می توانند سود زیادی را برای فروشندگان خود به ارمغان آورند به همین دلیل اگر بخواهید کسب و کاری نو آغاز کنید به شما پیشنهاد می کنیم در حوزه ی انواع نئوپان آن را استارت بزنید و از سود هایی که می توانید در این حوزه دریافت کنید لذت ببرید با ما باشید تا بیشتر با این کسب و کار پر سود و نمونه های پر کاربرد آن آشنا شوید.

نئوپان ضد آب راین

می توان گفت نئوپان ضد آب راین بسیار سبک و دارای مقاومت بالا بوده و قابل استفاده در محیط های مختلف می باشد نئوپان در واقع با استفاده از خرده های چوب بسیار فشرده و مخلوطی از خاک اره ساخته شده که به وسیله چسب هایی بسیار محکم و قوی به هم متصل و توسط دستگاه های پیشرفته تولید می شود.

از نئوپان ها مدت زمان بسیاری است که در طراحی، صنعت مبلمان، کابینت سازی و ساخت درب استفاده می شود با وجود ورق های چوب و ام دی اف که وارد بازار شده هنوز هم این ورقه های قدیمی جایگاه خاص خود و کاربرد منحصر به فرد خود را دارد این ورقه ها از وزن بسیار کمی برخوردار بوده و از آنجا که نسبت به دیگر تولیدات دارای هزینه کمی به نسبت کیفیت بالا هستند طرفداران زیادی را در این صنعت به خود اختصاص داده است.

نئوپان زیر پالتی

قیمت نئوپان زیر پالتی برحسب تعداد بسته های ۳۰ الی ۵۰ برگ در مقدار قیمتی ۴۰۰ الی ۹۰۰ هزار تومان قرار می گیرد البته اگر این نئوپان ها به صورت چند لایه تولید شوند، قیمت آن ها نسبت به نئوپان های یک لایه بیشتر است امروزه مراکزی که مستقیماً در تولید نئوپان فعالیت دارند، نوع چندلایه آن را در برگ و تعداد بالایی تولید می نمایند که قیمت آن رشد صعودی را دارا می باشد.

بدین ترتیب اگر شما در زمینه حمل و نقل و ترانزیت فعالیت دارید و قصد خرید این محصول را دارا هستید، می توانید برای داشتن یک خرید با کیفیت، در ابتدا از طریق وب سایت، ارتباطی را برای آشنایی بیشتر با نئوپان، با ما داشته باشید.

نئوپان تخت یک نفره

نئوپان، در ساختن وسایل چوبی مختلفی مثل: تخت یک نفره‌ و دو نفره، میز آرایش و تلویزیون و همچنین برای ساختن کمد هم می توان از آن استفاده کرد طریقه ی ساخت نئوپان تخت یک نفره به این صورت است که محصولات اضافی چوبی و یا همان ضایعات چوب ها را، در مرحله اول، رطوبت موجود در آن ها را از بین برده، سپس با استفاده از دستگاه هایی آن ها را به هم فشرده و پرس می کنند.

اساسا نئوپان با سه روش پرس صفحه ای، پرس قالبی و پرس غلتکی سخته می شود نئوپان از فشرده شدن خرده های چوب زائد نجاری ها و صنایع چوب و ترکیب آن با انواع مواد شیمیایی مثل چسب های مخصوص واکس و مواد مرطوب کننده تولید می شود این محصول وزن سبک و جابجایی راحتی دارد.

 

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =