با کارآفرینی بر موج ثروت سوار شدم

درک علم پول سازی دقیقا پیدا کردن نقاط عطف افزایش سرمایه است. اینکه چگونه هزینه ها را کم کنی اهمتی ندارد. مهم این است که چگونه درآمد و سرمایه ات را افزایش دهی. من کسب و کار خود توانستم با افزایش درآمد و سرمایه ام به ثروت برسم و میخواهم در راه رسیدن به ثروت شما را هم یاری کنم.

بادام سفید ایرانی

یکی از پرطرفدار ترین خشکبار که در سراسر جهان امروزه استفاده می شود بادام سفید می باشد که دارای طعم فوق العاده خوش و خواص زیادی است که می توانید از سایت بادام آرشام آن را تهیه کنید. ابن بادام ها با توجه به خواص فوق العاده ای که دارند در سراسر جهان طرفداران ویژه ای را به خود جلب نموده اند و توسط آنها به صورت عمده و خرده خریداری می گردد. فروش انواع بادام سفید عمده ایرانی به صورت های مختلفی امکان پذیر می باشد که در هر صورت خریداران می توانند مرغوب ترین نوع را با قیمت مناسب تهیه نمایند.

نمونه گزارش عملکرد

ودجه نقدی: مناسب است قبل از شروع هر ماه در کنار بودجه فروش ، بودجه نقدی نیز تهیه گردد. ما را ملزم می کند نمونه گزارش عملکرد داشته باشیم. در بودجه نقدی با پیش بینی جریانات تقدی ورودی (ماه پیش رو ) و همچنین جریانات نقدی خروجی آن ،ضمن ایجاد انضباط مالی ، چالش های پیش رو نیز مشخص گردیده و در صورت پیش بینی بروز مشکلی در هریک از آیتم های ورودی یا خروجی ، تمرکز کافی بر روی آن صورت می گیرد.

دو نکته مهم در این گزارش ، یکی مقایسه بودجه نقدی هرماه با عملکرد واقعی و بررسی انحرافات آن می باشد و دیگری توجه به جزئیات در تهیه این گزارش می باشد.

گزارش عملکرد تامین کنندگان: در این گزارش وضعیت میزان خرید از تامین کننده و میزان پرداختی به ایشان از ابتدای سال تا زمان تهیه گزارش و همچنین ماه گذشته و نیز میزان طلب ایشان و همچنین نحوه تامین کالای وی و همچنین میزان کالای تامین نشده ایشان گزارش می شود.

گزارشات فوق اهم گزارشاتی می باشد که در مجموعه های پخش ضروری است تهیه و مانیتور شود . بدیهی است گزارشات دیگری نیز وجود دارد که بسته به سایز و اندازه مجموعه های پخش تهبه میشود.

نمونه نامه استعلام قیمت از شرکت

این که یک مخاطب شما در خارج از کشور یک خریدار خارجی به شما مراجعه می­کند و اولین ارتباط شما شکل می­گیرد حالت جذابی دارد. داشتن یک نمونه نامه استعلام قیمت از شرکت برای هر کسی لازم است. برای همه شما امیدوارم یک روزی بشود که تمام آن دوستانی که این نامه Request Price را تجربه نکردند به آن نقطه برسند که حتما در تجارتشان به اینجا برسند و صادرات خوبی را انجام بدهند.

در پاراگراف دوم نویسنده نیاز و توقعات خودش را از فروشنده و اطلاعات لازم راجع­به محصول را به خواننده نامه منتقل می­کند.و در پاراگراف سوم خواننده را ترقیب می­کند که هر چه سریعتر پاسخ آن را بدهد.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × پنج =