با کارآفرینی خلاق به سود کلانی رسیدم

امروزه با توجه به وجود مشکلات اقتصادی کشور داشتن یک شغل پر درآمد بسیار حائز اهمیت است، من با اراده قوی توانستم یک کسب و کار ایده آل در زمینه اعلام حریق راه اندازی کنم و به عنوان یک کارآفرین برتر به سود کلانی رسیدم با توجهه به اینکه این دستگاه دارای انواع و مارکهای مختلفی است با چند نمونه از آنها آشنا می شوید.

اعلام حریق

آتش سوزی یکی از خطرناک ترین رویدادها می باشد، از این رو سیستم اعلام حریق تولید و با قیمت متفاوت در بازار خرید و فروش می شود. آتش علاوه بر مزیتهایی که دارد ممکن است در بعضی مواقع به خطرناک ترین دشمن ما تبدیل شود و باید از آن کنترل شده استفاده کنیم خسارتهای ناشی از آتش سوزی جبران ناپذیر است و خسارت مالی و جانی زیادی به افراد وارد می کند. در هنگام آتش سوزی یک ساختمان که افراد زیادی در آن ساکن هستند ممکن است جان تعداد زیادی از افراد به خطر بیوفتد، نه ‌تنها در ساختمانهای مسکونی بلکه در بیمارستانها، داروخانه ها، مدارس، آزمایشگاه ها و یا هر مکان دیگری سیستم اعلام حریق به همراه کابل اعلام حریق نیاز است تا خطر آتش سوزی را به حداقل برساند.

اعلام حریق ایرانی

مدل های زیادی از محصول اعلام حریق ایرانی در بازار وجود دارد که مطرح ترین آنها اعلام حریق اصفهان، تبریز، تهران می باشد که به راحتی در این شهرها می توانید انواع آن را خریداری کنید. بهترین کار این است که به محض شروع آتش، شروع به مهار آن کنید، این کار از گسترش آتش جلوگیری می کند و آسیبهای ناشی از شعله های آتش را محدود می کند. انواع مختلف اعلام حریق را در ادامه مطلب بشناسید. اعلام حریق چیست؟ جعبه پلاستیکی اعلام حریق بخشی از تجهیزات ایمنی ضروری برای تشخیص حریق است و هدف اصلی آن، شناسایی و اعلام حریق پس از شروع شعله است.

اعلام حریق آریاک

یکی از تجهیزات ایمنی مهمی که برای تشخیص عمل حریق در ساختمانها نصب می شود، سیستم اعلام حریق است. نحوه سیم کشی سیستم اعلام حریق آریاک به روش انشعابی و ستاره ای است، به این ترتیب که با قرار گرفتن پنل مرکزی در وسط اتصالات توسط دو سیم انجام می شود. یک سیم مربوط به شستی و دتکتورها می باشد که خبر اعلام حریق را به کنترل پنل می‌ دهد و سیم دیگر نیز به آژیرهایی که حریق را اعلام می کنند اختصاص دارد. در سیستم اعلام حریق متعارف که به آن سیستم کانونشنال نیز گفته می شود، نوع کابل اعلام حریق که مورد استفاده قرار می گیرد بسیار مهم است چون اگر به هر دلیلی سیم دچار اشکال شود، سیستم به خوبی کار نمی کند و دچار اختلال خواهد شد.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − دو =