با کسب و کار در شامپو به هدف هایم رسیدم

همیشه خیال پرزدایی میکردم تا اینکه روزی به این نتیجه رسیدم در حوزه انواع شامپو ها فعالیت داشته باشم و الان از کسب و کارم راضی و ثروت خیلی خوبی در می آورم که پر از سود است.

شامپو براق کننده مو

همانطور که پیشتر گفتیم صادرات شامپوبراق کننده مو یکی از فعالیت های اقتصادی اصلی ایران در مقیاس جهانی است. البته که با توجه به گستردگی این صادرات مشخص است که شرکت های بسیاری با نام های تجاری مختلف در راستای این فروش بین المللی تلاش کرده و سعی بر آن داشته اند که محصولات خود را با کیفیتی مناسب و درخور رقابت با محصولات شناخته شده در بازار های جهانی تولید و ارائه کنند. میزان توان و ظرفیت صادرات به کشورهای دیگر را به ترتیب عددی، که نشان دهنده ی رتبه پتانسیل صادراتی و به ترتیب اندازه دایره، که نشان دهنده ی میزان تقاضای کشورها و به ترتیب پهنای خط، که نشان دهنده ی سهولت معامله با آنهاست، میتوان مشاهده کرد. اسم هر کشور کنار دایره نوشته شده و رنگ دایره هر کشور طبق منطقه آن دسته بندی شده است. برای مثال دایره های قرمز کشورهای منطقه شرق آسیا را نشان می دهد. در ایران انواع مختلفی از شامپو مثل شامپو براق کننده و شامو سر تولید می شود که با توجه به کیفیت بالا و حجم تولیدی که دارند جزو بسته بندی اقلام صادراتی کشور قرار میگیرند.

بسیاری از کشور های همسایه و غیر همسایه به واردات و خرید انواع شامپوی ایرانی مشغول اند. البته که این کشورها اکثرا خود به صورت مستقل دارای صنعت تولید شامپو هستند و گاها محصولات تولیدی آن ها در ایران به فروش می رسد اما باید بدانیم که این واردات و صادرات به منظور پاسخگویی به نیاز کل افراد جامعه صورت میگیرد.

شامپو بدون سولفات

شامپو بدون سولفات امروزه در صنعت محصولات مراقبت از مو رشد چشمگیری داشته‌ است. آیا علت این موضوع را می‌دانید؟ آیا ما واقعاً به شامپوی حاوی سولفات نیاز داریم یا شامپو بدون سولفات هم می‌تواند مو را به همان اندازه تمیز کند؟ در ادامه با ما همراه باشید تا درباره سولفات، علت وجود آن‌ در محصولات مراقبت از مو و افرادی که نباید از شامپوهای حاوی سولفات استفاده کنند، اطلاعات بیشتری کسب کنید.

سولفات در واقع کلمه‌ای است که برای توصیف ماده‌ای شیمیایی استفاده می‌شود که با سولفوریک اسید واکنش داده و یک نمک تشکیل می‌دهد.

انواع مختلفی از سولفات وجود دارد که از آن‌ها به طور گسترده در صنایع متفاوت استفاده می‌شود. رایج‌ترین نوع سولفات مورد استفاده در صنعت مراقبت از مو، سدیم لوریل سولفات (SLS) و سدیم لورت سولفات (SLES) است که از وازلین و روغن‌های گیاهی تولید می‌شوند. اگر در حال حاضر از شامپوی بدون سولفات استفاده نمی‌کنید، مطمئناً نام یکی از این ترکیبات را روی بطری شامپوی خود پیدا می‌کنید

شامپو هتلی ساویز

همچنین هتل داران عزیز باید در نظر داشته باشند که موها و بدن کودکان به دلیل لطافت و حساسیت بالا نیاز به یک شامپوهتلی ساویز دارد که شامپو براق کننده همان شامپوی مورد نظر است چرا که با رعایت فورمولاسیون دقیق تری نسبت به سایر شامپو ها برای استفاده از شست و شوی سر و بدن کودکان تهیه و تولید شده است که در مسافرتها از نگرانی پدر و مادرهای عزیز در رابطه با حمام کردن فرزندان خود جلوگیری کند و محصولی کاملا بهداشتی و بدون سوز چشم کودکان به آنها ارائه دهد.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 5 =