با گردو به مبارزه با فقر رفتم و موفق شدم

بنا بر تجربه ‌ی من، تنها یک محرک وجود دارد و آن هم اشتیاق است، که در هیچ قاعده و قانونی نمی ‌گنجد و هیچ چیز هم در مقابلش قرار نمی‌گیرد. اگر به کارتان علاقه داشته باشید با اشتیاقی چند برابر در آن تلاش می کنید و نتیجه فراتر از انتظارتان خواهد بود. برای رسیدن به موفقیت و ثروت گام نخست داشتن اشتیاق و برنامه ریزی منظم است.

گردو خارجی عمده

گردو خارجی دارای ویتامین های زیادی می باشد که می تواند بر سلامتی بدن تاثیر بگذارد و باعث بهبود وضعیت بدن شود.

پروتئین، یکی از ویتامین هایی می باشد که بسیار در گردو خارجی عمده وجود دارد و می تواند برای کودکان در حال رشد و برای ورزشکاران که روزانه به پروتئین زیادی نیاز دارند مناسب باشد و نیاز آن را به پروتئین برطرف کند.

گردو خارجی را به دو صورت بسته بندی و فله می توان خریداری کرد که خریدرای عمده آن برای افرادی که به مقدار زیاد به آن نیاز دارند و یا در این حوزه مشغول به کار هستند می تواند بسیار به صرفه باشد.

تفاوت اساسی آن با گردو ایرانی در رنگ پوست، قیمت، طعم، مقدار چربی که در ان وجود دارد، اندازه می باشد.

گردو خورشتی

گردو یکی از محصولات درختی می باشد که از درخت این محصول تولید شده که در مناطقی که دارای آب و هوای نسبتاً سردی هستند به خوبی رشد پیدا کرده و از باردهی خوبی برخوردار می باشد.

در حال حاضر در کشور ما شهر های مختلفی هستند که کار تولید گردو خورشتی را در انواع مختلف و در حجم بالا انجام می دهند که از جمله آنها می‌توان به شهرهای دماوند، تویسرکان، توسرخ، مشهد و غیره اشاره کرد.

گردوی خورشتی به دلیل داشتن طعم بسیار خوب و همچنین سرشار بودن از مواد معدنی و ویتامین ها یکی از محصولاتی است که می تواند سبب خوشمزه تر شدن خورشت ها و مقوی شدن آنها گردد.

از انواع مختلف گردو می توان برای استفاده در خورشت بهره برد اما گردو هایی که از میزان چربی بالاتری برخوردار هستند نسبت به بقیه گردو ها خوشمزه تر بوده و از انرژی بالاتری برخوردار می باشند.

گردو در سال ۱۴۰۱

در کشورمان مناطق مختلف تقریبا از اوایل شهریور ماه برداشت گردو در سال ۱۴۰۱ را آغاز می کنند و عرضه گردو هم به صورت با پوست و بدون پوست است.

خواص گردو و همین طور اهمیت آن برای سلامتی بدن بر کسی پوشیده نیست ولی متاسفانه در سال های اخیر به دلیل افزایش قیمت این محصول با ارزش، کمتر در سفره های ایرانی دیده می شود.

قیمت گردو به عوامل بسیار متعددی بستگی دارد از جمله این عوامل می توان رنگ، تازگی، اندازه مغز گردو، میزان چرب بودن، تعداد گردوهای پوک، نژاد، با پوست یا بدون پوست بودن و… نام برد.

خرید و فروش گردو نیز رونق خاص خودش را دارد برای خرید گردو سعی کنید فروشنده ای مورد اعتماد پیدا کنید تا ریسک خرید گردو پایین بیایید.
همین الان با مشاوران ما تماس بگیرید و با خیال راحت خرید کنید.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − نوزده =