با گلیم صفحات جدید زندگی خود را به ارمغان آورید

اگر از شرایط زندگی خود راضی نیستید و می خواهید هرچه زودتر دست به کسب و کاری بزنید که برای شما پول آفرین باشد فعالیت در حوزه ی انواع گلیم را به شما پیشنهاد می کنیم که رزق و روزی فراوانی در آن وجود دارد حال برای آشنایی بیشتر با این حیطه ی کاری و همچنین نمونه های پر فروش آن در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

گلیم سنتی ایرانی

کیفیت و کارایی و همچنین زیبایی گلیم سنتی ایرانی را نمی توان با پیشرفته ترین نوع فرش های ماشینی امروزی مقایسه کرد از پشم حیوانات و همچنین رنگدانه های طبیعی جهت رنگ دهی به گلیم ها استفاده می کردند پشم برخی از نقاط حیوانات از لطافت بیشتری برخوردار می باشد.

در همین راستا از آن ها جهت بافندگی گلیم هایی با تراکم بیشتر و ظرافت بالا استفاده می کردند این نوع از گلیم سنتی از لطافتی وصف نشدنی برخوردار بوده و به مرور زمان و طی سالیان زیاد دچار آسیب نمی شود کدر نشدن و کیفیت اولیه گلیم از مهم ترین ویژگی های این محصول سنتی ایرانی می باشد.

گلیم چهل تکه

قیمت گلیم چهل تکه با توجه به کیفیت بالا و ظاهر مناسب و شکیلی که دارد مناسب است خرید و فروش این محصول از طریق سایت انجام می‌ شود و طرح های متنوع با ابعاد مختلف به آسانی در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت قیمت گلیم ها بر اساس ابعاد و اندازه ای که دارند متغیر است و معمولاً از ۲۰۰ هزار تومان تا ۱.۵ میلیون تومان قیمت گذاری می شوند.

اگر گلیم چهل تکه را از سایت ما تهیه کنید علاوه بر دریافت محصولات با کیفیت و درجه یک می توانید خریدی آسان را تجربه نمایید البته می توانید طی تماس با کارشناسان فروش اطلاعات تکمیلی را دریافت کنید پیش خرید گلیم چهل تکه باید فضای مد نظرتان را بررسی کنید تا متوجه شوید که آیا این طرح گلیم با فضای انتخابی شما همخوانی دارد یا خیر.

گلیم کوچک رومیزی

اگر بخواهیم پیرامون مشخصات گلیم کوچک رومیزی صحبت کنیم، باید بدانید که این گلیم نیز ویژگی های سایر گلیم فرش ها را دارا می باشد به طوری که از نوعی بافت مخصوص برخوردار بوده و بدون پرز تولید می گردند این گلیم ها به دو صورت دستی و ماشینی تولید می شوند و از مواد اولیه درجه یک برای تولید آنها استفاده شده است هر گلیم رومیزی از ضخامت مناسبی برخوردار است و بافت آن بسیار ظریف و دقیق اجرا گشته است و انواع آنها تخت و سوماک است.

در عین حال از مقاومت بسیار خوبی برخوردار می باشد که طول عمر نامحدود آن را تضمین می کند و جنس آنها از نخ اکریلیک و نخ پشمی است در خرید گلیم کوچک رومیزی باید نکاتی را در نظر داشت و از خرید سرسری آنها باید جلوگیری به عمل آورد گلیم کوچک رومیزی را می توان به صورت اینترنتی و بسیار راحت تر و سریعتر انتخاب کرده و قدرت انتخاب بیشتری هم داشت بنابراین توصیه می شود که به صورت اینترنتی و غیر حضوری برای خرید آن مراجعه کنید.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − هفت =