بدون سرمایه پول بدست آورید

درکشور ما و کشور های دیگر پول حرف اول در جامعه را میزند اگر پول نباشد بشر قادر به ادامه زندگی نخواهد بود. بدون هیچ سرمایه ایی نمی توان کسب و کاری برای خود به وجود اورد ولی با سرمایه اندک و تلاش فرد امکانپذیر خواهد بود میوه های گرمسیری از دسته محصولاتی است که میتوان با سرمایه اندک درامد خوبی بدست اورد در این مقاله از میوه های گرمسیری بیشتر حرف میزنیم.

آلوئه ورا خوراکی

در حال حاضر برای خرید گیاه آلوئه ورا روش های زیادی پیش روی خریداران قرار دارد، برای خرید آلوئه ورا خوراکی عمده با کیفیت بالا ابتدا باید دنبال تامین کننده قوی گشت که متناسب به بازار گیاه را با قیمتی منصفانه در اختیار شما قرار دهد و شما هم باید از تامین کننده ایی خرید کنید که ضمانتی بابت خریدتان به شما بدهد. به صورت کلی آلوئه ورا به آب کمی نیاز دارد و حتما باید بین دو آبیاری خاک زیر گیاه خشک شود، آب زیادی عمر گیاه کم می کند و گیاه را به مرور زمان از بین می برد، دمای باب میل گیاه آلوئه ورا بین ۱۵ – ۳۵ درجه است و می تواند تا ۲ درجه در فصول سرد هم تحمل کند ولی خب ترجیحا در فصل گرما گیاه را به مکان گرم انتقال دهید. روش های مختلفی برای خرید آلوئه ورا وجود دارد، گیاه را بصورت بذر خریداری کنید و خودتان به صورت از ابتدا بکارید و برداشت کنید یا روش دیگر هم اینکه بصورت ریشه دار خریداری کنید که این روش ریسک کمتری دارد چون گیاه رشد خود را کرده و سختی کار خیلی کمتر می شود تا اینکه بذر کاشته شود، ریشه دار شود، و بعد از مدتها به بهره برداری برسد.

آناناس رسیده

لازم به ذکر است که این میوه خوشمزه را می توانید به شکلهای مختلف مصرف کنید که شامل نوع خام، پخته و عصاره آن است که کاملا بستگی به ذائقه یا دستور پزشک دارد که چگونه آن را میل کنید و از خواص آن بهره مند شوید.

با همه مطالبی که در بالا به آنها اشاره کردیم می توانید متوجه ضرورت مصرف این میوه شوید و بدانید که وقتی سرماخوردگی علاوه بر داروهایی که مصرف می کنید این میوه را نیز میل کنید تا اعضای بدن شما انرژی بیشتری برای مقابله با این ویروس پیدا کنند. بد نیست بدانید که این میوه خواص بسیار زیاد دیگری نیز دارد که از جمله مهمترین آنها بهبود زخم می باشد و همین مهم است که سبب شده بیشتر افراد برای عیادت بیمارانی که عمل جراحی داشته اند و بخیه دارند آناناس رسیده می برند زیرا خیلی سریع می تواند زخم را ترمیم کند. بروملاین نام آنزیمی است که خاصیت ضد التهابی  داشته و از عفونت ناشی در گلو در سرماخوردگی جلوگیری می کند که به وفور در آناناس وجود دارد و این یکی دیگر از دلایلی است در صورت مبتلا شدن به این بیماری می توانید از آناناس استفاده کنید.

آووکادو سیاه

یکی از بزرگترین تولید کننده های آووکادو سیاه مکزیک است که با آن تاکو آووکادو درست می کنند و همچنین سوپ آووکادو نیز درست می کنند و ترکیب این میوه با تخم مرغ املت بسیار خوشمزه ای را به شما می دهد و انرژی مورد نیاز شما را در کل روز تامین می کند. این روزها مردم درگیر بیماری کرونا هستند و آووکادو می تواند در برابر این ویروس جهش یافته از بدن شما محافظت کند و این میوه با تصفیه خون و تازه نگه داشتن ریه ها از عوارض کرونا نیز جلوگیری می کند.

عفونتهایی که در واژن وجود دارد را می توانید با مصرف آووکادو درمان کنید و این به دلیل ویتامین B موجود در این میوه ی پر خاصیت است و همچنین آووکادو سرشار از ویتامینهای E، C و سایر مواد معدنی است که باعث می شود تا رحم شما تازه بماند و دچار بیماریهای رحمی نشوید.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − شش =