برای به دست آوردن ثروت با ترس هایم روبرو شدم

همیشه از اینکه در جای شروع به کار کنم و سرمایه ام از دست برود می ترسیدم و نگران بودم که دیگر پولی نداشته باشم و این کار من نمی توانست من را به ثروت نزدیک کند. تصمیم گرفتم با ترس هایم مقابله کنم و با سرمایه گذاری در مسیر تجارت تصفیه آب موفق شدم و ثروت بسیار زیادی را به دست آوردم. برای آشنایی با این محصول با ما همراه باشید.

دستگاه تصفیه آب تایوانی کریستال

امروزه دستگاه تصفیه آب تایوانی کریستال در اکثر خانه ها و مکان های مختلف وجود دارد که طریقه نصب آن روی شیر، کار زیاد سختی نمی باشد و کارشناسان به راحتی این کار را انجام می دهند. با توجه به این که آب لوله کشی شهری به علت آلودگی زیاد، کیفیت بسیار پایینی دارد.

مصرف آن به مرور زمان باعث بیماری های مختلف از جمله بیماری های عفونی، گوارشی، قلبی و عروقی و مشکلات کبدی و کلیوی برای انسان می شود تصفیه آب امری ضروری برای سلامتی خود و خانواده تان به شمار می رود. فلزات سنگین، کود های کشاورزی، کلر و فاضلاب کارخانه ها و بیمارستان ها از عوامل آلودگی آب می باشند.

دستگاه تصفیه آب خانگی دست دوم

امروزه برای این کار، از دستگاه تصفیه آب خانگی دست دوم استفاده می کنند. دستگاه تصفیه آب زیر سینکی به سیستمی گفته می شود که با بهره گیری از بهترین روش های تصفیه، به حذف ذرات و آلاینده های شیمیایی از آب می پردازد. این دستگاه ها به طور معمول در آشپزخانه ی منازل نصب می شوند و درست در لحظه ی مصرف، آب آشامیدنی را تا نود درصد خالص می کنند.

با استفاده از دستگاه تصفیه آب و نصب آن در مکان های مختلف مثل منازل و محل کار، می توان به روش های مختلف آب لوله کشی را تصفیه کرد و به آب سالم دسترسی داشت. دستگاه های تصفیه آب خانگی به دو روش آب را تصفیه می کنند: اولترا فیلتراسیون: این دستگاه ها بدون برق، پمپ و مخزن می باشند.

دستگاه تصفیه آب خانگی رومیزی

مهم ترین نکته در طریقه نصب دستگاه تصفیه آب خانگی رومیزی، آشنایی با قطعات تشکیل دهنده ی آن می باشد که اصلی ترین آن ها عبارت اند از:

شاسی یا پایه که دستگاه روی آن قرار می گیرد مخزن دستگاه که محل ذخیره ی آب تصفیه شده می باشد شیر مخزن جهت باز و بسته کردن ورودی آن شیر برداشت تصفیه آب که معمولا روی سینک ظرفشویی نصب شده و آب از طریق آن برداشت می شود.

قسمتی که فیلتر ها در آن قرار می گیرند سوییچ فشار برای کنترل آب تصفیه شده و خاموشی دستگاه است در صورت قطع آب پمپ تصفیه برای تامین فشار لازم جهت ایجاد فرآیند اسمز معکوس گیج فشار برای نمایش دارد و فشار داخل محفظه و نیز عیب یابی و کنترل دستگاه شیر تنظیم برای کنترل طعم و مزه ی آب شیر ورودی جهت دریافت آب شهری برای تصفیه وارد این فیلتر می شود.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + یک =