برای جذب فرکانس ثروت، فرستنده ذهنم را باز کردم

خب طبیعتا اگر ما بخواهیم که ثروت بیشتری را به سمت خودمان جذب کنیم و راه های ثروت آفرینی در زندگی خودمان باز کنیم، باید بر روی ارتعاش و مدار فرکانسی ثروت باشیم. من نیز با فعالیت در حوزه سنگ تراورتن، خود را در فرکانس جذب ثروت قرار دادم.

سنگ تراورتن زنجان

جالب است بدانید سنگ تراورتن زنجان از روسوبات آب ها به عمل می آید و جزو سنگ های تزیینی و رسوبی شمرده می شود، قیمت سنگ معدن زنجان به عوامل مختلفی بستگی دارد. تنوع رنگی سنگ تراورتن بستگی به مواد و ترکیبات رسوبی دارد که به صورت رگه های رنگی مختلف نمایان می شود. جالب است بدانید که ترکیبات هر کدام از این رگه ها از سطح سنگ متفاوت است از این رو دارای استحکام خیلی کم و همچنین نقطه آسیب پذیر سنگ به شمار می آید. لذا هر چقدر این رگه ها کمتر باشد در نهایت سنگ مقاوم تر خواهد بود. جالب است بدانید در مقابل فشار این سنگ بیشترین مقاومت را دارد اما در مقابل سایش آنچنان حرفی برای گفتن ندارد، از این رو به راحتی فرآوری می شود. از مزایای این سنگ می توان به عایق حرارتی بودن و مقاومت در برابر آتش سوزی اشاره نمود. سنگ تراورتن احتمال و خطر سقوط کمتری دارد چرا که سیمان و ملات داخل حفره ها نفوذ کرده و مانع از سقوط می شوند.

سنگ تراورتن سفید

همان طور که می دانید قیمت سنگ تراورتن سفید طبس با توجه به پارامتر هایی مشخص می شود که این عوامل شامل نوع فراوری سنگ، ضخامت آن، مجموعه تولید کننده، رنگ سنگ و ابعاد و اندازه های آن مشخص می شود. حال اگر بخواهیم به صورت کامل از نحوه ی کاربرد آن در صنایع و مزایا و معایب آن صبحت کنیم به این گونه می باشد که: این نوع سنگ رسوبی از آن دسته سنگ هایی تزئینی به شمار می رود که دارای رنگ بندی متنوعی می باشد و بسیار برای نمای ساختمان، کف پوش و کف و دیواره های استخر و… می باشد و امروزه در صنعت ساختمان سازی به دلیل کیفیت بی نظیر و قیمت مناسبی که دارد بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. مزایا سنگ تراورتن به این صورت می باشد که: ۱- این سنگ نصب بسیار آسانی دارد. ۲- رنگ این مدل سنگ کاملا ثابت بوده و تحت هیچ شرایطی دچار تعقیر رنگ نخواهد شد. ۳- در مقابل نور مستقیم آفتاب بسیار مقاومت بالایی دارد و یک لایه محافظ در روی آن اجرا شده است. ۴- به دلیل دارا بودن سوراخ های کوچکی که روی آن است از قدرت چسبندگی بسیار بالایی برخوردار می باشد.

سنگ تراورتن سیلور

از جمله سنگ تراورتن سیلور و سنگ تزیینی زیبا برای نمای ساختمان ها که جلوه زیبایی به نمای خانه و خیابان و شهر می بخشند، سنگ تراورتن سیلور شکلاتی است که در کاشان تولید می شود. این نوع سنگ ها به دلیل تنوع بالای رنگ و طرح و اندازه، مناسب مکان های ورودی به خصوص نمای یک ساختمان و دیوار ها و کفپوش و سنگ فرش خیابان و پارک ها و مکان های مجلل در حجم انبوه تولید می شوند.

در گذشته به دلیل زیبایی و لوکس بودن آنها از جمله سنگ های گران تزئینی به شمار می آمدند ولی امروزه به دلیل حجم بالای تولید و فراوانی در بازار  قیمت آنها تا حدود زیادی کاهش پیدا کرده است و در دسترس عموم قرار گرفته اند. این سنگ ها به دلیل استحکام و مقاومت بالایی که در برابر فشار و ضربه دارند انتخاب و گزینه مناسبی برای کفپوش ها، راه پله ها، دیوار و نمای ساختمانی به شمار می روند.

از آنها در محیط های گرم از لحاظ آب و هوایی و همچنین در مکان های مرطوب به عنوان کف استخر ها و… استفاده می شود. این محصول به هیچ وجه قابلیت لیز خوردن و سر خوردن ندارد و این به دلیل عدم صیقلی بودن و بافت زبر و آهکی آن می باشد.

 

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 3 =