برای درآمد خوب نباید حتما ایده پیچیده داشت

کسب و کار های کوچک اما خلاقانه گاهی نتیجه ای را به دنبال دارند که یک ایده پیچیده و بزرگ نمی تواند نتیجه ای به اندازه آن داشته باشند پس با ما برای آشنایی با این کسب و کارها همراه باشید.

انواع دستکش جوشکاری

در صنایع و فعالیتهای مختلف، کارهای گوناگونی هستند که برای انجام آن نیاز به رعایت و انجام برخی از موارد ایمنی می باشد، مثلا در صنعت جوشکاری از انواع دستکش جوشکاری مورد استفاده قرار می گیرد گه دستکش جوشکاری نیز نوعی دستکش است که نیاز هست تا برای حفظ رعایت موارد ایمنی از آن استفاده کنید تا در صورت انجام کار دچار مشکلات از جمله آسیبهای پوستی نبینید.

یخچال جنرال ایرانی

یکی از کاربردی ترین لوازم خانگی ایرانی که  بدون شک در تمام منازل در انواع و ابعاد مختلف یافت می شود، یخچال جنرال ایرانی هستند که برندهای بسیا متعددی انواع مختلف آن را طراحی و تولید می کنند و همانطور که می دانید یخچالها محل نگهداری مواد غذایی تحت شرایط خنکی و سرما هستند که از طریق درزها و محافظها اجازه خروج هوای سرد را به محیط بیرون نخواهند داد.

مانکن یک دوم سوزن خور

بیشتر مانکن یک دوم سوزن خور برای مزونهای خیاطی و تولیدی لباس استفاده می شود تا بتوانند به سادگی انواع برش بر روی لباس آویزان روی مانکن زد  و همچنین مشکلات لباس را بر روی آنها بر طرف نمود برای مزون خیاطی  مانکنهای نیم تنه مناسب می باشد. اگر برای فروشگاه و مغازه های دکوری از مانکن می خواهید استفاده کنید مانکنهای سه بعدی بهترین گزینه می باشد  تا بتوان انواع ژست  را برروی ان اعمال کنید.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 5 =