برای رویا های بزرگم سخت مبارزه کردم

مبارزه در زمین مسابقه یا می تواند نفس گیر باشد یا انقدری راحت باشد که حریف را مغلوب خود کنی.من در مبارزه با فقر توانستم از رینگ مسابقه پیروزمند و سر افراز بیرون بیایم. من در زمینه صادرات میوه خرمالو رقیب های جهانی خود را در دست گرفته ام.

خرمالو شیرازی

امروزه بسیاری از مصرف کنندگان تمایل دارند تا در ازای پرداخت بهای مناسب محصولات خوراکی کاربردی و البته خوشمزه را تهیه کنند، شما می توانید برای خرید خرمالو شیرازی به سایر فروشگاه مراجعه کرده و مستقیما با تولید کنندگان ارتباط برقرار کنید.مسئله بسیار مهمی که در مورد خرمالوهای ارگانیک باید بدانید این است که در روند رشد این محصول از هیچ گونه ماده شیمیایی استفاده نشده و برای سلامت مصرف کنندگان بسیار مناسب است، همه افراد در گروه‌ های سنی مختلف می توانند از این محصول خوشمزه به ویژه خرمالو شیراز استفاده کنند.متخصصان توصیه می‌ کنند که همه روزه نهایتاً دو الی سه واحد میوه را در رژیم غذایی خود قرار دهید، چه بهتر که این محصول خرمالو باشد، زیرا جایگزین بسیاری از ویتامینهای دارویی بوده و مصرف آن به سلامت جسمانی شما کمک فراوانی خواهد کرد.

خرمالو سیبی

خرمالو سیبی حاوی یک یا دو دانه است که می توان آن را کاشت و از هسته های آنها نهایت استفاده را برد که معمولا در ایالات متحده بیشتر استفاده می شود چنین روش کاشت درخت هم ممکن است میوه تولید کند. خرمالوی غیراسترسی مثل گوجه فرنگی ریز است و اغلب به عنوان fuyu فروخته می شود خرمالوی غیر استرسی در واقع خالی از تانن نیست، اما فرق این نوع با نوع قبلی این است که می توان آن را قبل از رسیدن کامل مصرف کرد و طعم قابل توجهی را احساس کنیم. نوع سومی هم وجود دارد که معمولا کمتر در دسترس است،خرمالوی غیر استرهنگرا این خرمالو که به‌طور کامل گرده‌ افشانی می‌ شود، داخل آن قهوه ‌ای است که به گاز ژاپن معروف است و این میوه را می ‌توان در زمانی که هنوز سفت است مصرف کرد این گونه‌ ها بسیار مورد توجه هستند.

خرمالو

کلمه خرمالو از ترکیب دو واژه خرما و آلو تشکیل شده است که دارای دو نوع طعم مختلف گس و غیر گس می باشد و این محصول را می توان در اواخر فصل پاییز و ماه آذر برداشت کرد و حتی این میوه می تواند تا زمستان روی درخت بماند تا رسیده تر شود و مقدار گس بودن آن کمتر شود.رنگ این میوه در انواع و گونه های مختلف متغیر است و میوه های رسیده بسته به نوع (زیر گونه و واریته) بیشتر به رنگهای زرد روشن براق تا نارنجی تیره و قرمز هستند و قطر خرمالو بر اساس گونه های مختلف از یک و نیم تا نه سانتی متر متغیر است و همچنین شکل میوه ها ممکن است کروی، شبیه بلوط و یا کدو تنبل باشند.

 

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 6 =