برای موفق شدن در قدم اول ارزش وقت را بدانید

برای موفقیت باید بدانید که وقت طلاست و ارزشش خیلی بیشتر از پول است. شاید بشود پول از دست‌ رفته را دوباره به گاو صندوق بازگرداند، اما زمان از دست رفته هیچگاه باز نمی‌گردد.

خرید پارچه یکبار مصرف

از پر مصرف ترین محصولات تولیدی در میان لوازم یکبار مصرف بهداشتی، خرید پارچه یکبار مصرف از اهمیت زیادی برخوردار است. تنوع رنگ در این پارچه زیاد است و قابلیت تولید در رنگ های مختلف دارد که دررنگرزی آن از دو سیستم جت و ترموزور استفاده می شود. رنگ های آبی، صورتی، سبز و یاسی از پر طرفدارترین رنگ های این نوع پارچه برای لباس کار های بیمارستانی هستند.

قیمت سویا خشک

با وجود گران بودن مواد پروتئینی در بازار، با این حال قیمت سویا خشک همیشه مناسب بوده است. سویا جز دانه های روغنی گیاهی بوده که برای سلامتی بدن بسیار مفید می باشد و دارای مواد ویتامینی بالایی بوده و بسیار زیاد برای مصرف آن و قرار دادن در برنامه غذایی سفارش شده است.

صنایع دستی ایران

در حقیقت چیزهایی که با ماشینها یا ابزار آلات صنعتی و در مقیاسهای بزرگ با تعداد زیاد ساخته می ‌شوند نمی ‌توانند جزء صنایع دستی ایران قرار بگیرند و کشور ایران بزرگ ‌ترین تولید کننده و صادر کننده فرش دستباف می‌ باشد که می ‌تواند تا سه‌ چهارم تولید جهانی را بر عهده داشته باشد همچنین این کشور دارای بزرگ ‌ترین فرش دست ‌بافت تاریخ که ۵۶۰۰ متر مربع اندازه آن است را دارا می ‌باشد

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =