برای میلیاردر شدن از فوم سقف استفاده کردم

مهمترین آرزوی من در زندگی به دست آوردن پول و ثروت فراوان بود. متاسفانه هرچه بیشتر تلاش کردم کمتر نتیجه دیدم تا اینکه با تجارت فوم آشنا شدم و از آن زمان زندگی من متحول شد و ثروت و پول در زندگی من جاری شد و خدا را شاکرم که علاوه بر این ثروت توانستم با گسترش کسب و کارم در امر کارآفرینی نیز سهم بسزایی برای کشورم داشته باشم.

فوم برد چسب دار

با چاپ عکس بر روی فوم برد چسب دار می توانید خیال خود را آسوده کنید که عکس و برد شما تا مدت های مدیدی برای شما ماندگار خواهد بود و اصلا نیازی به تعویض آن پیدا نخواهید کرد. عکسی که بر سطح این برد چاپ می کنید بالاترین سطح کیفیت و وضوح ممکن را خواهد داشت و شما به هیچ عنوان با تصویری کم کیفیت روبرو نمی شوید. حتی اگر قصد این را دارید که یک تصویر از قبل چاپ شده را بر روی آن نصب کنید می توانید به راحتی با چسب دار کردن سطح آن این کار را انجام دهید. خرید فوم برد چسب دار و هر سایز دیگر آن توسط فروشنده های برد و شاسی انجام می شود و شما پس از اطمینان از نیاز به این کالا می توانید برای انتخاب محل خرید تحقیق کنید.

فوم سقفی شیراز

از مهم ترین مشخصات در خصوص فوم سقفی شیراز این است که تمام محصولات دارای نشانه استاندارد ملی ایران می باشند. نکته مهم دیگر در مورد فوم های سقفی شیراز این است که از مواد اولیه درجه یک و کند سوز استفاده می شود. تولید فوم های سقفی در اندازه و ابعاد مختلف با حفظ کیفیت و تراکم و از جنس کرومیت برای انواع ساختمان‌ ها می باشد. از مهم ترین ویژگی در مورد فوم سقفی شیراز عایق صدا بودن است، زیرا هیچ گونه صدایی از آن عبور نمی کند. به همین دلیل گزینه ی بسیار مناسب برای کسانی که است که می خواهند از سر و صدا های همسایگان طبقاتی خود در امان باشند.

فویل آلومینیوم متری

فویل آلومینیم متری داری ضخامت متفاوتی می باشد که معمولا از ۲دهم میلیمتر تا ۶ هزارم میلمتر متفاوت میباشند و بسته به نوع مصرف از ضخامت مورد نظر استفاده میشود. فویل ها در سبک ها و مدل های مختلف تولید میشوند که به صورت رنگ شفاف یا آینه ای یا مات در بازار موجود است. فویل به عنوان محافظ غذا، مصارف آرایشگاهی،مصارف صنعتی و مصارف مختلف مورد استفاده قرار داد که به دلیل انعطاف به راحتی فرم گرفته و قابل استفاده می باشد. فویل آلومینیومی از ورقه های آلومینیوم خالص به در متراژ متفاوت و ابعاد خاص تولید میشود مصارف جالب و قالب توجهی در منزل و صنعت دارد. به طور مثال در آرایشگاه جهت عایق حرارتی برای رنگ مو واستفاده از سشوار برروی آن استفاده میشود که علاوه بر جلوگیری از منتقل شدن رنگ به دیگر قسمتها براحتی گرما را جذب و مو سریعتر رنگ میگیرد.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + یازده =